Şampiyonlar Ligi B Grubu

Şampiyonlar Ligi’nin yine zorlu gruplarından biri olan B Grubu’nda Celtic, Bayern Münih, PSG ve Anderlecht bulunuyor.

Takımların son durumlarına baktığımızda da bu grupta PSG ve Bayern Münih açık ara farkla bir üst tur için avantajlı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Kendi liglerine de olumlu bir başlangıç yapan bu iki takım, muhtemelen sırlamada ilk 2’ye yerleşeceklerdir.

Bayern Münih – Anderlecht

Bundesliga temsilcisinin kendi evinde başlangıç yapacağı Şampiyonlar Ligi gecesinde, kendi sahasında avantajlı durumda olması oldukça normal. Bavyera temsilcisi hem kadro olarak hem de oyun temposu olarak üsttün olduğu rakibi karşısında gerekeni yapacaktır. Bahis tercihlerinde de ev sahibi seçimi yanlış olmaz. Bunun yanı sıra kendi liginde beklediği gibi başlayamayan konuk ekibin buradan farklı bir skorla gitme olasılığı da oldukça yüksek.

Celtic – Paris SG

Sezona flaş transferlerle başlayan ve önce Barcelona’dan Neymar’ı ardından da Monaco’dan Mbappe’yi alan PSG, sezona özellikle yapmış olduğu bu iki transferle oldukça etkili başlamış oldu. Zaten aldığı oyuncularda skorlara doğrudan etki yapmaya çoktan başladılar bile.

Celtic takımı da kendi sahasında her ne kadar avantajlı olsa da, bu karşılaşmadan puanla ayrılmak için 90 dakika boyunca hatasız oynaması gerekecek. Tabii bunu yapacak oyun potansiyellerinin olup olmadığını ise ilk kez bu akşam göreceğiz ancak şunu da belirtmekte fayda var ki, o da Şampiyonlar Ligi’nde hataların telafisinin olmayacağı gerçeği. Bu noktada da özellikle kadro konusunda oyuncu potansiyeli oldukça fazla olan PSG, deplasmanda bile olsa istediği skoru olacaktır.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna