Şampiyonlar Ligi B Grubu

Paris SG, Bayern Münih, Anderlecht ve Celtic’in oluşturduğu B Grubu’nda tahmin edeceğiniz üzere PSG ve Bayern Münih lider durumdalar. İlk maçlarını 3 puanla tamamlayan iki takım zaten bu grubun favorisi durumundalar.

PSG, ilk maçta Celtic’e 5 gol atarken, Bundesliga temsilcisi de kendi sahasında Anderlecht’i 3 golle geçmeyi başarmıştı. Bu akşam oynanacak olan karşılaşmalarda da Anderlecht, Celtic’i konuk ederken, PSG’in konuğu da Bayern olacak.

Paris SG – Bayern München

Gecenin maçında iki takımda kazanmak isteyecektir. Ayrıca iki takımın da birbirlerinden çekinecek bir durumunda olmadığını söyleyebiliriz. Ev sahibinin kadrosu şu anda Avrupa da birçok takımının üstünde bir seviyede, bunun da karşılığını zaten hem kendi liglerinde hem de Avrupa da fazla fazla alıyorlar.

Cavanni, Neymar ve Mbappe 3’lüsü rakip takımların için çok ciddi bir tehlike unsuru oluşturuyor ancak son hafta oynanan lig maçında Cavanni ve Neymar’ın bazı pozisyonlarda tartışması, takımın iç yapısının bozulmasına sebep oldu. Bu hafta Fransız basınında konuşulan bu iki futbolcunun durumu tatlıya bağlanmış olsa da, şu anda net bir durum yok. Bu karşılaşmada neyin ne olduğunu daha iyi bir şekilde göreceğiz.

Bu hafta konuşulan haberlerde, PSG Başkanı’nın Cavanni’ye penaltıları Neymar’a bırakması için para teklifinde bulunduğu bile konuşuluyor. Tabii Cavanni’nin bu durumu reddetmesi ise durumun karışıklığının ayrı bir boyutu. Bu karşılaşmadan alınacak bir mağlubiyet PSG’de ki dengelerin daha çok değişmesine sebep olacaktır.

Bundesliga temsilcisi ise, kendi liginde takım olarak daha dengeli bir şekilde ilerliyor. Bunun karşılığını da bu mücadelede alma oranları daha yüksek. Gecenin zor karşılaşmalarından biri olmasını bekliyoruz. Karşılıklı gol ve üst seçeneği için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Anderlecht – Celtic

Grubun iki zayıf takımının karşı karşıya geleceği karşılaşmada, iki takımda bu mücadeleden galip çıkmak zorunda olduklarının fazlasıyla farkındalar. Ev sahibini iç sahada favori görebiliriz ancak takım kendi liginde de oldukça sıkıntılı sonuçlar alıyor. Taraf seçmek için pek e uygun olmayan bir karşılaşma olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu mücadelede de karşılıklı gol tercihi uygun olacak gibi duruyor. Tabii bir takımın daha da ön planda görecek olursak, konuk ekibin avantajının biraz daha fazla olduğunu söyleyebiliriz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna