Rıza Hoca’da Kararsız

Hafta sonu Galatasaray deplasmanında ter dökecek olan Trabzonspor’da çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Galatasaray maçının zor geçeceğinin bilincinde olan Rıza Hoca, ön alanda Yusuf – Abdülkadir ikilisine mi yoksa Olcay – N’Doye ikilisine mi şans vereceğine bir türlü karar veremiyor.  

Daha önce Galatasaray deplasmanlarında oynayan karşılaşmalarda, N’Doye’un iyi performanslar sergilemesi hocanın aklını karıştırıyor. Bir yandan da Abdülkadir’in hafif sakatlığı da bu kararda etkili olabilir.

Hocanın en güvendiği ise Bordo Mavili takımın Arjantinli yıldız Jose Sosa. Geldiğii günden bu yana takımda yeni yeni forma şansı bulan ve performansına az da olsa ivme kazandıran oyuncudan bu karşılaşmada artık kalitesini ortaya koyması gerektiğini vurgulayan Rıza hoca, Sosa’ya özel görevler verecek.

Arjantinli yıldızda böylesine büyük maçta Galatasaray karşısında ekstra bir performans ortaya koyarsa şaşırmamak gerekiyor. Avrupa Kupalarına gitmek için Trabzonspor’un son şanslarından biri olacak bu karşılaşmada, iki takımında kazanmak istemesi ortaya hem tempo hem de tansiyon anlamında beklentilerin karşılanacağı bir oyun yaratacaktır.

BONUS: 1000TL 'YE KADAR 100%
Oyna