Premier Ligde Şov Zamanı

Bugün İngiltere Premier Lig’de takımlar bu senenin son puanlarını almak için sahaya çıkacaklar. Hemen hemen kimin nereye gideceğinin belli olduğu ligde bu hafta muhtemelen tüm takımların hedefi sadece gol atmak olacak.

Ligi şampiyon bitiren Chelsea ve hemen ardından gelen Tottenham inanılmaz bir sezonu geride bıraktılar ve hak ettikleri yerleri edindiler. 3.’lük içinse çok ciddi bir yarış olacak. Bu yarışın içinde olan en avantajlı olan M.City olurken, Liverpool, Guardiola’nın öğrencilerinin kaybetmesini bekleyecek. Arsenal’da bu iki takımı erketeye yatmış bir şekilde bekliyor.

Arsenal – Everton

Sezonun en sükseli takımlarından biri olan Everton, özellikle Lukaku ile bu sene çok ciddi işlere imza attı ve çoğu karşılaşmada da istediğini alan taraf oldu. Arsenal karşısında da iki takım duracağını düşünmüyoruz.

Burnley – West Ham United

Kadrosuna baktığımızda sezonu çok daha iyi bir yerde bitirmesini beklediğimiz konuk ekip West Ham, stadını kaybettikten sonra kendini de kaybetti. Küme düşmediler ama sezonu idare ettiler dersek yeridir. Karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Chelsea – Sunderland

Şampiyon kendi sahasından, küme düşen rakibi karşısında şov yapmaya çıkacak ve muhtemelen yapacaktır da…

Hull City – Tottenham

Lige veda eden ev sahibinin Tottenham karşısında gollere cevap vermesi beklenilebilir. Tottenham’ın da tek amacı gol atmak olacaktır.

Leicester City – Bournemouth

Bugünün en zor karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede de birbirine denk iki takım karşı karşıya geliyor. Ev sahibi konuk ekibe oranla galibiyet için çok daha avantajlı ancak karşılıklıgol de denenebilir.

Liverpool – Middlesbrough

3’lük için tüm kozları M.City’e veren Liverpool, küme düşen rakibi karşısında kazanacaktır. Başka bir çaresi yok. Kaybederse 4.sıraya düşecek olan takım bu riski göze almayıp zayıf rakibi karşısında kazancaktır.

Southampton – Stoke City

Sezonun kritik maçlarından kritik puanlarla dönen iki takımın mücadelesinde çok iyi ayaklara sahip olan iki takım da gol bulacaktır.

Swansea – West Brom

Kadro kalitesini düşündüğümüzde ligi daha da yukarılarda bitirmesi gereken ev sahibi, kendi sahasında oynayacağı sezonun son maçında istediği skoru elde edecektir. Bununla beraber, West Brom yabana atılacak bir rakip değil. Bu nedenle karşılıklı gol de düşünülebilir.

Watford – Man City

Guardiola ve öğrencileri için sezonun özellikle 2.yarısında alınan mağlubiyetler oldukça can acıtıcı oldu. Bu nedenle şu anda 3’lük mücadelesi veriyorlar ve zayıf rakipleri karşısında muhtemelen bunu da yitirmek istemeyeceklerdir. Man City, kazanır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna