Premier Lig’de Şampiyon Man City

34.haftasını geride bırakmak üzere olduğumuz İngiltere Premier Lig’de dün Man United kendi sahasında West Bromwich’e 1-0 kaybedince, ligin şampiyonu önemli bir puan farkıyla Guardiola’nın öğrencileri olmuş oldu.

Sezon başından beri bu kupayı çok isteyen ve neredeyse tüm maçlarında beklenenin dışında bir performans sergileyen takım, bu sene bu kupayı fazlasıyla haketti.

Dün Man United, kendi sahasında lig sonuncusu karşısında cılız pozisyonlar üretince ve mental anlamda da karşılaşmada olmayınca, doğru savunma yapan takım duran toptan bulduğu bir golle 3 puanı almış oldu.

Tabii bu skor United açısından pek iyi olmadı. Liverpool’la 2.lik için mücadele eden takım, puan farkının 1’e inmesinden dolayı, eksik maçı olan Bournemouth karşılaşmasını mutlaka kazanmak zorunda olacak.

Günün tek maçında ise; 

West Ham – Stoke City  

İki takımın da durumu kritik olsa da, ev sahibi rakibine oranla biraz daha rahat durumda ve iç sahada taraftarı karşısında galibiyet için avantajlı olan tarafta olacak.

Stoke City’i ise bu deplasmandan puanla ayrılmak isteyecektir ancak işleri zor olur. iki takımın da skora katkı yapmasını beklediğimiz mücadelede, West Ham 90 dakika sonunda kaybetmeyecektir.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna