Premier Lig’de Pazar Günü

İngiltere Premier Lig’de dün derbi günüydü ve Liverpool’un sahasında Chelsea’yi ağırladığı karşılaşmada taraflar 1’er puanı paylaşarak haftayı kapadılar. 90 dakikanın tamamına yakınında Liverpool Salah önderliğinde çok daha etkin bir oyun ortaya koyarken, Chelsea oyunun son bölümlerinde temposunu biraz daha artırarak skora ortak olmaya başardı. Ev sahibi için kaybedilen 1 puan bu anlamda biraz yaralayıcı olmuştur.

Günün diğer karşılaşmalarında ise, C.Palace kendi evinde Stoke City’i geçerken, Man United’ta kendi evinde Brigton’ı tek golle geçerek haftayı 3 puanla kapatan taraf oldu. Watford’da çıkışına devam ederek, Newcastle deplasmanından galibiyetle ayrıldı.

Günün karşılaşmalarında;

Southampton – Everton

Konuk ekibin pek de parlak günler geçirdiğini söylersek yanılmış oluruz. Takım ciddi anlamda sıkıntı yaşıyor ve bunun altından kalkması da oldukça zor olacaktır. Ev sahibi aslında lig de daha iyi yerleri hakketmiş olsa da, oyun anlamında problemler yaşadıkları için buralarda kurtulamadılar. Ev sahibi kendi evinde 3 puana yakın olan taraf olacaktır.

Burnley – Arsenal

Haftanın önemli mücadelelerinden biri olacak bu karşılaşmada, son dönemin iki çıkış yakalayan takımı karşı karşıya gelecek. Ev sahibi bu sene özellikle savunma anlamında çok doğru işler yaptı ve kolay kolay gol yemiyorlar. Tabii karşılarında Arsenal gibi bir takım ve bu takımın da oldukça yetenekli ayaklarının olması, durumu değiştirebilir ancak ilk yarıda denge bozulmayacaktır .Mçaın genelinde de skor anlamında tatmin olmayabiliriz.

Huddursfield – Man City

Konuk ekip ligde hangi deplasmana giderse gitsin o deplasmanda favori olur. Bunun başka bir açıklaması olamaz. Bu karşılaşmada da oyunun tek hakimi olacak olan Man City, deplasmanda da olsa kazanmayı başaracaktır.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna