Premier Lig’de Pazar

Premier Lig’de dün oynanan karşılaşmalarda, Watford kendi sahasında Everton’u tek golle geçmeyi başararak haftayı 3 puanla kapatan takımlardan biri oldu. Tempo anlamında da oldukça sıkıntılı olan karşılaşmada, Everton istediği oyunu sahaya yansıtamayınca skor anlamında da herhangi bir üretimde bulunamadı.

Oynanan diğer karşılaşmada Liverpool iç sahada West Ham’ı geçerken, Swansea’de bu kez deplasmanda kaybeden taraf oldu. Burnley ve Southampton’la beraber Leicester – Stoke City’de yine bu haftayı 1 puanla kapatan takımları arasına girdiler.

Günün karşılaşmalarında; 

C.Palace – Tottenham

Konuk ekip zirve yarışı mücadelesinde olduğu için bu karşılaşmadan puanla ayrılması gereken bir durumun içinde yer alıyor. Ev sahibi kendi sahasında direnç göstermeye çalışacak olsa da, konuk ekibi durduramaz ancak iç sahada oynamasından dolayı skor bulabilir. 90 dakika sonunda Tottenham kaybetmeyecektir.

Man United – Chelsea  

Haftanın en önemli maçı olan bu karşılaşmada, iki takımda prestij mücadelesi vermenin yanı sıra sahaya galibiyet için çıkacaklardır. Ayrıca iki takım da hafta arası Şampiyonlar Ligi maçı oynadılar ve bu da takımları az da olsa etkileyecektir ama kazanmak için sahaya çıkacak iki takımın mücadelesinde, ön alanda etkili oyuncuların olması skor anlamında oyuna etki eder.

Conte yönetiminde ki Chelsea bu tip maçları iyi oynayan bir takım. Bu nedenle de deplasmanda olsalar da avantajları olacak ancak Mourinho yönetimindeki Manu’da iç sahada kolay kolay teslim olmaz. İki takımın da skor üreteceği bir karşılaşma olur. 

Man City – Arsenal 

İngiltere’de bir de bugün Lig Kupası Finalinde Man City ve Arsenal karşı karşıya gelecekler. Bu önemli karşılaşmada da avantajlı taraf Man City olacaktır. Şu ana kadar gelinen süreçte oyun anlamında bu sene ortaya beklenenden fazlasını koyan Guardiola’nın öğrencileri bu 90 dakikanın sonunda da kazanan taraf olurlar.

BONUS: 900TL 'YE KADAR 150%
Oyna