Premier Lig de Dünden Kalanlar

Bu hafta Cumartesi gününün yoğun maç programı nedeniyle, Süper Lig de olduğu gibi Premier Ligi de 2 güne bölerek, karşılaşmalarla ilgili yorumlarımızı yazdık. Bugün ki yazımızda da geriye kalan 4 karşılaşmayla ilgili ayrıntıları yazacağız.

Hull City – West Ham United

Küme düşme potasının tam da içerisinde olan ev sahibi Hull, lig de oldukça sıkıntılı günler geçiriyor ancak West Ham takımının da bundan aşağı kalır yanı yok. Belki puanlama olarak biraz daha üstteler ama West Ham 2 hafta üst üste kaybettiği anda potanın tam da içine düşebilir.

Tabii Hull’un ilk planı gol yememek olacaktır, ki bu da oldukça doğru bir yaklaşım olur. West Ham United ise gol için her şeyi yapacaktır ve fırsat bulduğunda da bunu gerçekleştirecek potansiyelleri oldukça var.

İki takımın aralarında oynanan son 10 maçta atılan 28 gol ve bu 10 maçın 6’sının üst bitmesi bizi doğrudan üst ve karşılıklı gol seçeneğine rahatlıkla ulaştıracaktır. Taraf bahsi yapmak için oldukça tehlikeli bir karşılaşma olur.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Leicester City – Stoke City

Şampiyonlar Ligi’nde bir üst tura yükselince moral bulan ev sahibi Leicester, geçtiğimiz hafta deplasmanda West Ham karşısında önemli bir galibiyet alarak, daha da morallenmişti. Takımın geç de olsa kendine gelmesi oldukça iyi ve bu karşılaşmada da son haftalardaki çıkışı dolayısıyla Leicester’ı favori sayabiliriz.

Bununla beraber karşılıklı gol açsından da oldukça uygun bir karşılaşma olduğunun da altını çizebiliriz. Stoke City’nin ileri uçta oynayan hücum hattı bunu gerçekleştirebilecek ayaklara sahip.

Geçen senenin şampiyonunun kendi evinde oynayacağı bu maçı canlı bahislerle takip etmekte fayda varç

Watford – Sunderland

Lige veda etmeye hazırlanan ve artık sadece ligde ki süresini tamamlamak üzere maçlara çıkan Sunderland’in bu deplasmandan puan çıkarması oldukça zor olur. Watford’un belki puana ihtiyacı olmadığı bir durum olsaydı farklı bir yorum yapabilirdik ancak şu andaki tabloda ev sahibi takım istediğini alacaktır.

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna