Premier Lig’de Derbinin Kazanını Man City Oldu!

Premier Lig’in 7.Haftasında Chelsea deplasmanına konuk olan Guardiola’nın öğrencileri zorlu geçeceğini tahmin ettiğimiz 90 dakikanın sonunda, Belçikalı oyuncusu Kevin De Bruyne’le kazanmayı bildi ve zirve yolunda çekişti rakibi Man United’ın da kazandığı haftada 3 puanı cebine koymuş oldu.

Aslında gollü geçmesini tahmin ettiğimiz karşılaşmada iki takımda pozisyonlar buldu ancak son haftaların golcü oyuncusu Morata’nın sakatlanması, ev sahibi takımın dengesini ciddi derecede bozdu. Hazar’ın takımı adına çırpınmaları da çare olmayınca, Belçikalı skoru belirlemiş oldu.

Günün karşılaşmalarında;

Arsenal – Brigton

Ev sahibi Arsenal maçın mutlak favorisi olacak. Takımın zaten kendi sahasında kazanmaktan başka çaresi bulunmuyor. Kadro olarak ve oyun olarak bakıldığında da ev sahibi bu karşılaşmadan 3 puanı alacaktır.

Everton – Burnley

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada da, iki takım kazanmaya yakın olacaktır. Tabii iç sahada oynayan Everton, rakibine göre bir adım daha önde olacak ancak bu seneye genel olarak bakıldığında iki takımın da aralarında pek de bir fark olmadığını rahatlıkla görebiliriz. Karşılıklı gol tercihi için de uygun bir karşılaşma olacaktır.

Newcastle – Liverpool

Haftanın zorluk derecesi yüksek karşılaşmalarında biri de yine bugün oynanacak. Ev sahibi Benitez yönetiminde lige oldukça etkili başladı ve oyuncuların bireysel performansları da şimdiye kadar oldukça yerinde. Konuk ekip Liverpool ise pek de dengeli gitmiyor. Hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesi de oynayan konuk ekip bu mücadelede zorlanacaktır. Golün ön planda olduğu bir mücadele bekliyoruz. Tabii ev sahibin kendi sahasında rakibine oranla 1 adım daha önde olduğunu da belirtmemiz gerekiyor.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna