Premier Lig’de Bu Hafta

Bugün oynanacak olan Arsenal – Man City derbisiyle 28.haftaya noktayı koymuş olacağız. Hatırlayacak olursanız iki takım geçen hafta sonunda karşı karşıya gelmiş ve kazanan taraf Guardiola’nın öğrencileri olmuştu.  

Bu karşılaşma özelinde deplasmanda olsa sa maçın favorisi yine konuk ekip Man City olacaktır ancak bir önceki maçı kaybeden Arsenal için kendi sahalarında oynayacakları mücadelenin önemi oldukça fazla. Bu nedenle skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma bekliyoruz. Oyunun yüksek temposu ve iki takımın da kazanma isteği iki takımında çok fazla pozisyona girmesini sağlayacaktır.

Burnley – Everton

Savunma anlamında ligin iyilerinden olan iki takımın mücadelesi pozisyon anlamında kısır geçmesinin yanı sıra oyun anlamında da pek tat vermeyecektir. Skor anlamında 2,5 üzerine çıkılması zor olur.

Leicester – Bournemouth

Ev sahibi iç sahada skor üretme konusunda zorlanmayan bir takım. Bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılmayı başaracaklardır.

Southampton – Stoke City

Bu sene lig de pek de istediğini alamayan iki takım karşı karşıya geliyor. Özellikle ev sahibinin skor üretme anlamında problemleri olduğunu biliyoruz. 90 dakika sonunda konuk ekip Stoke City kaybetmeyecektir.

Swansea – West Ham United

İki takımda ligdeki puan dengeleri anlamında kazanmak zorunda olacakları karşılaşmaya çıkacaklar. Bu da oyunun temposuna yansır. Gol atma ve yeme konusunda başarılı olan iki takımın mücadelesinde, taraflar gol bulacaklardır.

Tottenham – Huddersfield

Ev sahibi iç sahada oynayacağı mücadeleden 3 puanla ayrılıp yoluna devam eder.

Watford – West Brom

Haftanın keyifli karşılaşmalarından biri olmasını beklediğimiz bu mücadelede, konuk ekibinde puan kaybına tahammülü olmaması maçın seyir zevkini daha da arttıracaktır ancak yinede skor anlamında tatmin etmesi zor bir karşılaşma olur.

Liverpool – Newcastle

Ev sahibi özellikle iç saha maçlarında çok daha tempolu oynuyor. Liverpool’un gücü karşısında direnmeleri zor olur ve 90 dakika sonunda Klopp ve öğrencileri mücadeleden galibiyetle ayrılan tataf olurlar.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna