Premier Lig’de 33.hafta ve F.A Cup Günü

İngiltere Premier Lig’de dün oynanan karşılaşmalara West Ham United haricinde ev sahibi takımların hepsi galip geldi ve haftayı 3 puanla tamamladılar.

Bournemouth, Middlersbrough karşısında 4 golle gülerek, konuk ekibin lige vedasını sağlarken, Swansea kendi sahasında ihtiyacı olan puanı 2 golle aldı. Hull City’de yine bu kritik haftadan 3 puanla ayrılırken, West Ham ve Everton ise puanları paylaştı.

Burnley – Man United

Hafta arası UEFA Avrupa Ligi’nde yarı finale yükselen konuk ekip United, bu deplasmana moral motivasyon olarak oldukça yüksek geliyor. Her ne kadar Zlatan’ı kaybetmiş olsa da, bu deplasmanda oyun olarak 3 puana yakın olan taraftalar ancak ev sahibi de direnecektir ve gol bulabilir. Man United tercihi haricinde karşılıklı gol seçeneğini de güçlü bir alternatif.

Liverpool – Crystal Palace

Günün tempo ve pozisyon zenginliği açısından heyecanın yüksek olacağı bir karşılaşma olması oldukça yüksek bir ihtimal ve bu durum da tabelaya doğrudan yansıyacaktır. Ev sahibi kendi saha ve seyircisi önünde favori çıkacağı bu karşılaşmada, 3 puana ulaşacaktır.

Günün bir diğer sonucu merakla beklenen mücadelesi ise F.A Cup yarı finalinde oynanacak. Dün oynanan yarı finalde kendi sahasında Tottenham’ı 4-2 ile geçen Chelsea önemli bir galibiyete imza atmıştı.

Bugünde Arsenal ve Man City yarı final mücadelesinde karşı karşıya gelecekler. Guardiola’nın öğrencilerinin kadro ve performans olarak galibiyete daha yakın olduğu bu karşılaşmada, 2,5 üstü ve karşılıklı gol seçeneği en doğru tercih olur.

İki takımda gol için oynayacaktır!

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna