Premier Lig’de 30.Hafta

İngiltere Premier Lig’de yeni haftanın karşılaşmaları bu hafta sonu oynanacak olan mücadelelerle başlayacak. Man City’nin artık geri kalan takımlardan koptuğu ve zirvede götürdüğü ligde diğer takımların mücadelesi son ana kadar nefes kesecek.

Man United, Tottenham, Liverpool ve Chelsea’nin olduğu bu ateş çemberi puanların birbirine yakın olmasından dolayı, daha da karışacaktır.

Haftanın maçlarında;

Man United – Liverpool

Haftanın sonucu merakla beklenen mücadelelerinden biri olacak bu karşılaşmada, ev sahibi iç sahada avantajlı gibi dursa da, konuk ekip Liverpool’un tam bir deplasman takımı olduğunu biliyoruz.

Bunun yanı sıra son zamanlarda forma bir Man United’ta var ama Liverpool’un buraya kazanmak için geleceğini düşünecek olursak yine skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Everton – Brigton

Ev sahibi kendi sahasında galibiyet için avantajlı olsa da, tutuk futbolu nedeniyle kolay karşılaşmalarda bile sıkıntı yaşayabiliyorlar. Bu zor karşılaşma skor anlamında da zor olacaktır.

Huddersfield – Swansea

Hem ev sahibi hem de konuk ekip bu karşılaşmada skor üreteceklerdir.

Newcastle – Southampton

İki takımında durumu son derece kritik ve iki takımda son sıradan kurtulmak istiyorlar. Bu nedenle iç sahada ev sahibinin avantajlı olmasını bekliyoruz.

West Brom – Leicester

Son sırada bulunan ev sahibi Leicester karşısında oyunu tutmak istese de bunu başarması zor olur. Konuk ekip kadro kalitesiyle kazanmayı başarır.

West Ham – Burnley

Konuk ekip bu sene savunma anlamında iyi noktalara geldi ancak ön alanda 90 dakikayı götürememeleri takımı sıkıntıya sokuyor. Genelde de bildiğiniz gibi son dakikalarda yedikleri gollerle puan kaybettiler ancak bu maçın skor anlamında tatmin edeceği gibi bir durum söylenebilir. Burnley’de puan almak isteyecektir.

Chelsea – C.Palace

Ev sahibi iç sahada hem kadro olarak hem de oyun olarak daha iyi olduğu rakibi karşısında 3 puanı zorlanmadan alacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna