Premier Lig de 28.Hafta

10 günlük aranın ardından Premier Lig’e tekrardan merhaba diyoruz. Manchester City’nin 72 puanla lider götürdüğü ligde, en yakın rakibi olan Manchester United’ın 56 puanı bulunuyor.

İki takımın arkasından sıralanan Liverpool 54, Chelsea 53, Tottenham 52 ve Arsenal’in de 45 puanı bulunuyor. Bu puan sıralamasında tahmin edeceğiniz üzere Arsenal puan farkından dolayı işi diğerlerine göre çok daha zor olacaktır. Diğer takımlar arasında ise değişkenlikler olabilir. Tabii burada da Manchester City’yi ayrı bir yere koymak gerekiyor.

Haftanın maçlarında;

Leicester – Stoke City

İçerde iyi oynayan ev sahibinin kendi sahasında oynamış olduğu karşılaşmalarda skor üretme konusunda herhangi bir problem yaşamadığını biliyoruz. 90 dakika sonunda Leicester kaybetmeyecektir.

Bournemouth – Newcastle

Ev sahibi rakibine göre oyun anlamında daha iyi durumda ancak bu tip karşılaşmalarda konuk ekip oyunu tutma anlamında iyi işler yapabiliyor. İlk yarıda denge kolay kolay bozulmayacaktır. 

Brighton – Swansea

Son zamanlarda ciddi bir ivme yakalayan konuk ekip bu karşılaşmada da buna devam etmek isteyecektir. Ev sahibinin de kazanmak için sahaya çıkacağı karşılaşmada iki tarafta skor üretmine katkıda bulunur. 

Burnley – Southampton

Burnley takımı bu seneye damga vuran takımların başında geliyor ve iç sahada iyi savunma yapıyorlar. Skor anlamında zor geçmesini beklediğimiz mücadelede, ev sahibi kaybetmez. 

Liverpool – West Ham United

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, ev sahibi Liverpool iç sahada oynayacağı karşılaşmada kazanacaktır.

West Brom – Huddersfield

Ev sahibi rakibine oranla çok daha iyi durumda ve kendi sahalarında oynayacakları bu mücadelede de galibiyete yakın olan taraftalar.

Watford – Everton 

İki takımında ligde durumları neredeyse aynı. Dengesiz bir sürece devam ediyorlar. İki tarafa da gitme ihtimali olan bu karşılaşmada gol ön planda olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna