Premier Lig’de 11.Hafta Devam Ediyor

Dün oynanan karşılaşmalarda Liverpool deplasmanda konuk olduğu West Ham karşısında, 4 gollü bir galibiyet alırken, Swansea kendi evinde fırsat tepti.

Bunun yanı sıra son haftaların formda takımlarından olan, Burnley yine son dakikalarda bulduğu golle kazanırken, Newcastle’da yine geçen hafta olduğu gibi yine son dakikalarda savunmada yaptığı hatayla maçı kaybetti.

Günün karşılaşmalarına baktığımzıda;

Tottenham – C.Palace

Ev sahibi oldukça formda bir serüven geçiriyor ve takımda genel olarak moral ve motivasyon son derece yerinde. Hafta arası oynanan Real Madrid karşılaşmasından da takımın galibiyetle ayrılması, bugün oynanacak olan mücadele takımı ve seyirciyi etkileyecektir. Ev sahibi ligin sıkıntılı takımlarından biri olan konuk ekip karşısında kazanacaktır.

Man City – Arsenal

Tüm futbolseverlerin gözü bugün bu mücadelede olacaktır. Man City’nin son haftalarda oldukça formda olduğundan zaten bahsetmeye gerek bile yok. Arsenal açısından çok daha zorlu bir mücadele geçeceğini söyleyebiliriz. Konuk ekibin ortaya koyacağı performans maçın durumunu belli edecektir. Bu nedenle Arsenal özneli düşünmek daha doğru olur. Bu karşılaşmaya bu nedenle iki açıdan yaklaşma doğru olacaktır. 1.cisi, eğer Arsenal iyi savunma yapar ve hatasız oynarsa bugün bu karşılaşmadan, puanla ayrılır ancak oyun disiplinini bir kenara bırakıp oynarsa da sıkıntı yaşar. İki denklemden birini seçmek doğru olacaktır.

Chelsea – Man United

Haftanı bir diğer derbisi sayabileceğimiz karşılaşmasında, iki takımında öncelikli amacı kesinlikle kazanmak olacaktır. Tabii Chelsea hafta arası Roma deplasmanındaydı ve o karşılaşmadan darmadağın olarak Londra’ya döndü. Bugün de kaybederlerse, muhtemelen Conte’ye olan bakış açısı da değişecektir. Bu nedenle ev sahibinin diğer karşılaşmalara oranla daha sıkı bir maç çıkarmasını bekliyoruz ancak gol yerlerse takım dağılacaktır ve bunun olacağını çok iyi bildiğini düşündüğümüz Mourinho’nun golü bulup, ev sahibini dağıtacağını düşünüyoruz.

Everton – Watford

Ev sahibi oldukça formsuz bir dönem geçiriyor ve takım olarak da buna reaksiyon verme konusunda ciddi problemler yaşıyorlar. Bu karşılaşmada muhtemelen gol bulacaklardır ancak oyunun kazananı konuk ekip olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna