Premier Lig Yanıyor

Tottenham – Liverpool

Everton – Arsenal

İngiltere Premier Lig’de haftanın karşılaşmasında Tottenham ve Liverpool karşı karşıya geliyor. Ligde 17 puana sahip olan Tottenham, kendi sahasında 13 puanlı Liverpool’u ağırlayacak.

İki takımında kazanmak isteyeceği bu karşılaşmada, hafta arası iki takımında Şampiyonlar Ligi oynamasından dolayı ve iki takımında tempolu bir oyun ortaya koyacak olmasından dolayı keyifli bir karşılaşmanın bizleri beklediğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

Liverpool geçtiğimiz hafta Man United’ı kendi sahasında ağırlamış ve mücadeleyi 0-0 tamamlamıştı. Tabii skor aldatıcı olmasın ortaya oldukça pozitif bir görüntü koyan ev sahibi, United’ı elinden kaçırdı dersek yanılmış olmayız ancak Liverpool deplasmanlarda iç sahaya göre daha sıkıntılı performanslar çizebiliyor. Bu nedenle zor bir karşılaşma olacaktır.

Ev sahibi ise hem kendi evinde hem de deplasmanlarda daha dengeli bir takım. Bunun karşılığını da fazlasıyla alıyorlar. Hata yapanın kaybedeceği mücadelede iki takımında skor üreteceğini düşünüyoruz. Sessizlik bu karşılaşma için sürpriz olur.

Günün diğer karşılaşmasında da Everton kendi sahasında Arsenal’i ağırlayacak. Ev sahibinin durumunu düşündüğümüzde, Arsenal maçın favorisi olsa da, bu karşılaşmada Everton bir değişiklik yapıp performansını yukarıya çıkarabilir. Takımın buna şiddetle ihtiyacı var ve bu karşılaşmayı da kaybederlerse, işin rengi Everton adına değişecek. Baskı iyi oyunu getirecektir. Gollü bir karşılaşma olası bir ihtimal olarak gözüküyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna