Premier Lig de iki Maç

Premier Lig’in 24.haftasında dün oynanan karşılaşmalarda, Man City galibiyet serilerine bir yenisini daha ekleyerek kendi sahasında konuk ettiği Newcastle karşısında 3-1’lik bir galibiyete imza attı ve bu haftayı da 3 puanla tamamladı.

Man United oldukça zorlu geçen mücadelede Burnley karşısında haftayı tek gollük bir galibiyetle tamamlarken, Arsenal de kendi sahasında C.Palace’a tam 4 gol attı. Yine haftayı galibiyetle kapatan takımlar arasında Chelsea, Stoke City, Leicester bulunurken, bu hafta 1 puan alan takımlar arasında da West Ham, Everton, Huddesrfield ve Bournemouth bulunuyor.

Haftanın son iki karşılaşmasında;

Southampton – Tottenham

Konuk ekip bu deplasmana formda olarak gidiyor ve bunun karşılığını da alacaklardır. Özellikle hücum anlamında iyi olmaları burada da skor üretecekleri anlamında geliyor. Tottenham kaybetmeyecektir.

Swansea – Liverpool 

Yine zirve mücadelesi veren bir başka takım olan Liverpool’da son zamanlarda oldukça formda bir takım ve bu karşılaşmada deplasmanda olsalar da kaybetmeyeceklerdir. Skor anlamında da haftanın tatmin edici karşılaşmalarından biri olmasını bekliyoruz.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna