Premier Lig de Haftanın Sonu

Premier Ligin 15.haftasında sonucu merakla beklenen karşılaşmada, Arsenal kendi sahasında Man United’a 3-1’lik skorla kaybetti. Konuk ekibin 90 dakika boyunca etkili oynadığı karşılaşmada, ev sahibi oyunun bütünlüğünü koruyamayınca, bu hafta 3 puandan oldu.

Yine son zamanlarda düşüş yaşayan Tottenham’ın da Watford deplasmanına 3 puan için gitmiş olsa da, ev sahibinin çok daha doğru bir oyunla oynadığı karşılaşmada 2 puan bıraktı. Günün diğer önemli maçlarında ise, Chelsea kendi sahasında Newcastle’ı geçerken, Liverpool’da konuk olduğu Brigton deplasmanından tam 5 golle dönerek, 3 puanı almayı başardı.

Haftanın son karşılaşmalarına baktığımızda;

Bournemouth – Southampton

İki dengeli takımın 3 puan için sahaya çıkacağı bu karşılaşmada, ev sahibi her ne kadar avantajlı olsa da, konuk ekipte kadro anlamında iyi bir takım. Deplasmanda bile olsalar bu mücadelede reaksiyon gösterecek güçleri olacaktır. İki takımında skora katkı yapacağı bir karşılaşma olacaktır.

Man City – West Ham

Hem oynadığı oyunla hem de oyuncuların bireysel performansına baktığımızda şu anda ligi domine eden Guardiola ve öğrencileri, bu karşılaşmanın da net favorisi olacaklar. Konuk ekip toparlanmak istiyor ama bu mücadele bunun için pek de uygun bir karşılaşma değil. Maçın durumu ne olursa olsun City bir şekilde kazanmanın yolunu buluyor. Bu karşılaşmanın da bu nedenle favorisi kesinlikle City olacaktır.

 

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna