Premier Lig de Hafta Tamamlanıyor

Premier Lig’in 12.haftasını derbi mücadelesiyle açtık ve sahasında Tottenham’ı ağırlayan Arsenal rakibini 2-0’lık skorla geçerek haftayı 3 puanla kapadı. Oyun olarak oldukça sıkıntılı bir performans çizen Tottenham, oynadığı oyunla performans olarak geçen haftalara göre biraz geriye gitmiş. Bu durum rahatça belli oluyordu.

Ev sahibi ise 90 dakika boyunca oyunun tek hakimi oldu ve hakkettiği bir galibiyeti de almış oldu. Haftanın diğer karşılaşmalarında Chelsea deplasmanda iyi oyun ve farklı bir skorla kazanırken yine bu haftayı farklı bir skorla kazanarak geçen Liverpool, Southampton’ı 3 golle geçti. Kaldığı yerden devam eden City’de Leicester deplasmanından 2 golle dönerek haftayı 3 puanla kapamayı başardı.

Kalan mücadelelerde;

Watford – West Ham

Konuk ekipte teknik direktör Slaven Bilic’in görevine son verildi ve takım yeni teknik direktörüyle ilk maçına çıkacak ve bu karşılaşmada yeni enerjisiyle direnç göstermek isteyeceklerdir ancak ev sahibi kendi sahasında skor üretme anlamında başarılı olan bir takım bu nedenle maçın favorisi ev sahibi olsa da konuk ekipte skor üretebilir. 2,5 gol barajı aşılacaktır.

Brighton – Stoke City

İki takımda sahaya kazanmak için çıkacak. Bu karşılaşmayı teknik ve taktik anlamda değerlendirmeye gerek yok. Ev sahibi ligin savunma anlamında başarılı takımlarından biri olsa da, konuk ekipte bireysel anlamda yetenekli oyuncuların fazlalığı maçı doğrudan etkileyecektir. İki takımda tabelayı hareketlendirecektir.

Premier ligde şansınızı artırmak istiyorsanız canlı bahis seçeneklerine mutlaka göz atın.