Premier Lig de 8.Hafta

Geride bıraktığımız 7 hafta sonunda lige damgasını vuran iki takım var. Bunlardan biri Guardiola’nın çalıştırdığı Man City, diğeri ise Mourinho’nun çalıştırdığı Man United. Zaten bu iki takım da şu anda zirvede yer alıyor.

Bu iki takımın arkasından gelen Tottenham, Chelsea ve Arsenal’de muhtemelen bu sıralamadaki yerlerini kaybetmeyeceklerdir. Tabii Liverpool’un da bu sıralamanın içine gireceğini rahatlıkla dile getirebiliriz.

Bu haftanın karşılaşmalarında;

Liverpool – Man United

Konuk ekibin ne kadar formda olduğunun fazlasıyla farkındayız. Ev sahibi de fena gitmiyor ancak zaman zaman set oyunları konusunda yaşadıkları sıkıntılar takımın durumunu ciddi derecede etkiliyor.

Haftanın en önemli karşılaşmalarından biri olarak düşüneceğimiz bu karşılaşmada, ev sahibi temsilcisi kendi sahasında kazanmak isteyecektir. Tabii bunun yanı sıra konuk ekipte böyle önemli bir derbiden eli boş dönmek istemez.

İki takımdan en fazla hata yapanın kaybedeceği bir karşılaşma olacaktır. Bu anlamda bakıldığında Liverpool için iş biraz daha zormuş gibi görünüyor. Pozisyon anlamında da haftanın en bereketli mücadelesi olabilir. Bu nedenle 2,5 gol üstü ve karşılıklı gol konusunun altını çizebiliriz.

Burnley – West Ham

Ev sahibi lige oldukça iyi bir başlangıç yaptı ve şu ana kadar sergilemiş olduğu performansla da bunun devamını getirecek gibi duruyor. Konu ekibin ortaya koyduğu performanslarda se bazı sıkıntılar var ve takım denge kurmak konusunda biraz sıkıntı yaşayabiliyor. Ev sahibi takımın kontrolünde geçecek olan karşılaşmada, konuk ekip gol üretme konusunda sıkıntı yaşayabilir. 2-3 gol aralığının yanı sıra ilk yarı alt tercihi uygun olacaktır.

C.Palace – Chelsea

Lig başladığından beri henüz gol bile bulamayan ev sahibi bu hafta en azından gol bulmak isteyecektir. Fikstür konuk ekipten yana. Conte’nin öğrencileri bu karşılaşmayı kayıpsız geçecektir.

Man City – Stoke City

Man United’ın zorlu bir deplasmana gideceği bu haftada, kendi sahasında oynayan City, hazır formda bulmuşken kazanacaktır. Konuk ekip her ne kadar direnmeye çalışsa da, bu mücadeleden galip çıkan taraf ev sahibi takım olacaktır.

Swansea – Huddersfield

İki takımında birbirine göre artıları ve eksileri var. Haftanın dengeli mücadelelerinden birini izleyeceğiz. Ev sahibi iç sahada oynayacağı karşılaşmada maçın favorisi olacaktır. Konuk ekip lige iyi başlasa da oyun anlamında biraz sıkıntılar yaşamaya başladı. Bu nedenle de Swansea’ye güvenebiliriz.

Tottenham – Bournemouth

Ligin son sıralarına demir atan konuk ekibin bu deplasmandan puanla ayrılması oldukça zor olur. Ev sahibi iç sahada gerekeni yapıp, içerde 3 puanı alacaktır.

Watford – Arsenal

Haftanın gollü geçmesini beklediğimiz mücadelelerinden olan bu karşılaşmada, ev sahibi içerde de dışarda da iyi oynayan bir takım. Konuk ekip Arsenal’in kadro gücünü fazlasıyla biliyoruz. İki takımında gol atmak için yeterli güce sahip olduklarını belirtmemiz gerekiyor. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olacaktır.

Brigton – Everton

Konuk ekip Everton geçen seneyi mumla arıyor. Bu deplasmanda onlar için oldukça zor geçecektir. Ev sahibi iç sahada etkili oynayan ve pozisyon zenginliği konusunda da başarılı olan bir takım. Ev sahibi seçimi yanlış olmaz.

Southampton – Newcastle

Haftanın yine önemli mücadelelerinden biri olacak bu karşılaşmada, iki takımda oyun anlamında şu ana kadar ligde başarılı performanslara imza atmayı başardılar. Hem ev sahibi hem de konuk ekip savunma anlamında da hücum anlamında da iyi işlere imza atabiliyorlar. Bu mücadelede de iki takım skor üretme anlamında başarılı olacaklardır.

Leicester – West Brom

Konu ekip çok daha başarılı bir grafik çiziyor. Aslına bakıldığında ev sahibinin hücum gücü çok daha fazla ancak 90 dakikayı genele yayma da problemler yaşayabiliyorlar ve bu da takımı etkiliyor. İki takımda skor üretecektir.

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna