Premier Lig de 25.Hafta

İngiltere Premier Lig de geride bıraktığımız 24 hafta sonunda 65 puanla liderlik koltuğunda outran Man City, zirve yolunda neredeyse yalnız kaldı.

En yakın rakibi olan Man United’a 12 puanlık bir fark atan takım, yoluna bu şekilde devam edecek olursa rakipleriyle arasını daha da fazla açacaktır. Aşağıya doğru indiğimizde ise puan farkları biraz daha düşüyor ve bu nedenle de buradaki yarış daha cazip hale geliyor.

Günün maçlarında; 

Swansea – Arsenal

Son hafta iç sahada Liverpool gibi güçlü bir takım karşısında önemli işlere imza atmayı başaran takım yine kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada önemli bir rakibi konuk edecek.

Tabii Liverpool maçının tesadüf olmadığını kanıtlamak için sahaya çıkacak olan ev sahibi elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışacaktır. Konuk ekip ise muhtemelen Liverpool’un başına geleni kendisinin başına gelmemesi için işleri biraz daha sıkı tutmaya çalışacak. 90 dakika sonunda Arsenal kaybetmeyecektir ama karşılıklı goller için de uygun bir mücadele olduğunu dile getirmemiz gerekiyor.

West Ham – C.Palace 

Son haftaların formda takımı ev sahibinde ilk 11’in değişmez iki oyuncusu olan Arnu ve Lanzini’nin sakatlığı takımı ciddi derecede etkileyecektir. İki oyuncusundan yoksun olarak çıkacağı bu karşılaşmada işler ev sahibi adına zorlaşabilir. Bu nedenle yine gole odaklanılması gereken bir mücadele olmasını bekliyoruz.

Huddersfield – Liverpool

Geçen hafta Swanse deplasmanında kaybeden Liverpool, bu kez zor da olsa kazanmayı başaracaktır. İç saha temsilcisi savunmasında sıkıntılar yaşayan bir takım ve 90 dakika boyunca konuk ekibin ataklarına karşı direnmekte sıkıntı yaşayabilirler. Liverpool kazanan taraf olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna