Premier Lig'de 24.Haftaya Giriyoruz

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz hafta Man City ligde ki ilk mağlubiyetini Liverpool karşısında aldı ve ev sahibi iyi bir oyunla lideri devirmiş oldu.

Tabii rakibine mağlup olsa da, şu anda en yakın rakibiyle 12 puanlık bir farkın bulunması Man City için ciddi bir avantaj olacaktır.

Zirve yarışındaki mücadelelere baktığımızda;

Brighton – Chelsea

Konuk ekip ciddi sıkıntılarla boğuşuyor ve oyun anlamında da rakiplerine oranla oldukça gerilemeye başladı. Conte’nin de takımdaki durumu İngiliz basının da sıklıkla tartışılıyor.

Özellikle Hazard ve Morata’nın form anlamında da geride kalması, takımın bütün dinamiğini etkiliyor. Bu hafta oynanacak olan bu karşılaşmada elbette favori konuk ekip ancak ev sahibi Chelsea’nin bu durumdan faydalanıp bu maçı başka bir boyuta getirebilir. Bu nedenle karşılıklı gol için uygun bir mücadele olacaktır.

Arsenal – C.Palace

Ev sahibi kendi sahasında kazanacak güce sahip ve iç saha performansı iyi olan bir takım. Bu nedenle konuk ekibin bu hafta bu deplasmanda işi zor olur.

Burnley – Man United 

Haftanın en zorlu mücadelelerinden biri olacaktır. Ev sahibinin ne denli iyi bir savunma anlayışına sahip olduğunu biliyoruz. Her ne kadar geçen hafta bunu gerçekleştiremeseler de, bu hagfta maçın psikolojisi daha da iyi olacağı için bunu gerçekleştirebilme şansları var.

Bu nedenle de konuk ekip skor üretimi anlamında zorluk yaşayabilir. Dengeli bir karşılaşma olmasını bekliyoruz.

Man City – Newcastle 

Ligin lideri iç sahada oynayacağı karşılaşmada kendi evinde galibiyet için avantajlı tarafta olacaktır. Bunun olmaması için bir sebeb yok. Konuk ekip Man City’nin oyun gücüne dayanamaz.

Southampton – Tottenham 

Konuk ekip bir ara oyun anlamında geriye gitmiş olsa da sonrasında toparlamayı başardı ve bunun karşılığını da fazlasıyla aldı. Bu nedenle de yien zor bir deplasmanda olsalar da buradan galibiyetle ayrılacak güce sahipler ancak ev sahibi de iç sahada skor üretimine katkı yapabilir. 

Swansea – Liverpool  

Formda bir Liverpol takımıyla karşı karşıyayız. Her ne kadar Coutinho gibi önemli bir oyuncusunu kaybetmiş olsalar da takımın ofansif anlamda gücü oldukça yüksek. Bu nedenle de bu karşılaşmada da 2,5 gol barajının rahatlıkla aşılmasını bekliyoruz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna