P.S Germain İçin Geri Sayım!

35 haftasını tamamlamak üzere olduğumuz Fransa Lig 1’de Monaco Toulouse karşısında kazanarak 3 puanı hanesine yazdırmayı başardı ve önemli bir virajı daha dönmüş oldu. Bugün karşı karşıya geleceği Nice karşısında eğer 3 puana ulaşamazsa şampiyonluk avantajını da tamamen Monaco’nun eline vermiş olacak.

3.sıradaki Nice’te Şampiyonlar Ligi mücadelesi için puan farkını 4’e indirmek istiyor ve iç sahada oynayacağı bu maçı kendi seyircisi önünde kazanmak isteyecektir ve bu dinamiklerden dolayı da zor bir karşılaşma bizleri bekliyor. Taraf bahsi açsından da tercihin zor olacağı bu karşılaşmada, gole odaklanmak en doğru seçim gibi duruyor.

Günün son karşılaşması ve haftanın en önemli mücadelesi olan bu karşılaşmayı bitirip, günün ilk mücadelesi olan Caen – Maseille maçına geldiğimizde de yine zor bir maçın bizi beklediğini rahatlıkla söyleyebiliriz.

Caen düşme potasında ve mutlak kazanması gerekirken, konuk ekipte ilk 4’ün içine girme mücadelesi veriyor. Yine haftanın zor karşılaşmalarından birisi olacak olan bu karşılaşmada ilk yarı tercihi en risksiz seçim olur.

Dijon – Bordeux

Haftanın bir başka tehlikeli maçlarından birisi olan bu mücadelede de yine bir takım alt sıralardan kurtulma mücadelesi verirken bir takım da, kendini Avrupa Kupalarına atmak istiyor. Tabii kadro avantajı bakımından yaklaştığımızda konuk ekip rakibine göre çok daha önde ancak Dijon’da bu hafta da 3 puanı alamazsa, lige veda etme durumuyla karşı karşıya gelebilir. Taraf bahsi açsısından sıkıntılı olan bu karşılaşmayı eğer canlı olarak takip edecek olursanız, maçın senaryosuna göre bir bahis tercihi çok daha doğru olacaktır.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna