Ndiaye, Premier Lig’e

Galatasaray’ın sezon başında Osmanlıspor’dan kadrosuna kattığı deneyimli orta saha oyuncusu Ndiaye ile yollarını ayırıyor.

ilk yarıda da Galatasaray adına önemli bir performans çizen ve takımın geldiği noktaya doğrudan katkı veren Ndiaye, Premier Lig de sıkıntılı günle yaşayan Stoke City’nin gündemine gelmişti.

Tabii bir yandan da Galatasaray da yarı yılını bile dolduramadan oyuncunun gitme durumunun olması da herkesin kafasını karıştırmış ve olası başka problemlerden bahsedilmişti.

Sonrasında bir problemin olmadığı ve oyuncunun da böyle bir teklifi değerlendirmek istediği ortaya çıkarken yine ortaya atılan taze iddiaya göre de bu transferin bittiği de konuşuluyor.

Bir yandan sol bek pozisyonu içinde arayışlarını devam ettiren Galatasaray cephesi bildiğiniz gibi bir süredir Fransız oyuncu Evra’yı da listesine almış ve girişimlerinşi sürdürüyordu ancak oyunucunun geçmişinin biraz sıkıntılı olmasından dolayı Fatih Terim’in diğewr alternatiflere yoğunlaşılması gerektiğini vurgulaması üzerine oyuncudan biraz uzaklaşılmıştı.

Tabii diğer oyuncuların da bu kez ekonomik koşullarının fazla olmasından dolayı tekrardan Evra hamlesi düşünülmeye başlanmış ancak bu kez de yine Galatasaray gibi Fenerbahçe’nin de sol taraf için aynı oyuncuyu düşünmüş olması, tekrardan bu işin çıkmaza girmesine sebep olabilir.

Transferin bitmesine çok kısa bir süre kala belli ki sürpriz gelişmeler yaşanabilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna