Monaco, Şampiyonluk Maçına Çıkıyor

Fransa Lig 1’de son haftaya girmeden önce Monaco erteleme maçında kendi sahasında Saint – Etienne’yi konuk edecek. Şu anda 1 maç eksiği olmasına rağmen PSG’ye attığı 3 puanlık farkla lider olan Monaco, bu karşılaşmayı galip bitirirse, bitime 1 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmiş olacak.

Kendisi adına hem Avrupa’da hem de Fransa Lig 1’de oldukça başarılı bir sezona imza atan Monaco, kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmada da muhtemelen gerekeni yapacaktır. Bir hafta sonrası için riske girmek istediğini düşünmediğimiz Monaco, kendi taraftarı ve seyircisi önünde şampiyonluğu ulaşmak istediği için maçın favorisi olarak sahaya çıkacak.

Konuk ekip Saint – Etienne’nin ise şu anda ligde herhangi bir iddiası kalmadı ve skor ne olursa olsun ligi orta sıralarda bitirecekler. Bu nedenle Monaco’nun keyifli bir maç çıkaracağını düşünüyoruz. 17 senedir ligde şampiyon olmaya hasret bir takımın, bunu es geçeceğini düşünmüyoruz.

Her ne kadar Saint – Etienne kapalı bir takım olsa da ve geçtiğimiz senelerde rakibine karşı üstünlük kurduğu maçlar da oynasa, Monaco bu karşılaşmada gerekeni yapacaktır. Sahasında oynadığı son 18 maçta gol atma başarısı gösteren takım aynı zamanda 102 golle ligin en fazla gol atan takımı olma unvanını da cebinde taşıyor.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna