Lig 1’de 36.Hafta Maçları

Fransa Lig 1’de 2 maç eksiğine rağmen ligi lider götüren Monaco, bu hafta arasında Şampiyonlar Ligi’nde Juventus’a 2-0 kaybederek, final şansını büyük ölçüde yitirdi ve artık tamamen lige konsantre olacak.

Haftanın açılış maçı ise S.Etienne ve Bordeux arasında geçecek mücadele ile başlayacak. Geçtiğimiz hafta kazanan ve rakibine göre hem oyun anlamında hem de puan anlamında daha önde olan ev sahibi, kendi saha ve seyircisinin önünde istediğini alacaktır. Bahis seçeneklerinizde ev sahibi tercihinin yanı sıra 2,5 üst oranına da gidebilirsiniz.

Haftanın devamında yani Cumartesi Günü ise Fransa Lig 1’de 6 karşılaşma oynanacak. Günün ilk  maçında ise Monaco’yu takip eden P.Saint Germain kendi sahasında Bastia’yı ağırlayacak ve ligin sonuncusu karşısında da avantajlı olan tarafta yer alacak.

P.Saint Germain fikstür şansı da yanındayken bu maçı kaybetmeyecektir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna
Guingamp – Dijon

Şiddetle puana ihtiyacı olan konuk ekip Dijon, küme düşme hattından çıkmak istediği için kazanmak ancak rakip Guingamp iç sahada iyi oynayan bir ekip ve işleri o kadar da kolay değil. Sürpriz bir tercih için konuk ekip seçeneği fena olmaz ancak karşılıklı gollerde düşünülebilir.

Lille – Metz

Geçtiğimiz haftanın kazananları iki orta sıra takımının mücadelesinde taraf bahsi riskli olabilir. Bunun yerine yine gole veya ilk yarıya odaklanmak da fayda var.

Lorient – Angers

Taraf bahsi açısından bir diğer sıkıntılı karşılaşma olan bu mücadelede, ev sahibi aşağıyla olan puan farkının azalmaması için kazanmak zorunda. Kaybederse, küme düşme potasının tam da içine girecek olan takım iç sahada oynamasını avantaj haline getirmek isteyecektir. Bu nedenle ev sahibi seçimi yanlı olmaz.

Nancy – Monaco

Hafta arası Juventus’a kaybederek moral olarak çöken konuk ekip Monaco bu maça kadar toparlanmak zorunda. Rakibi Nancy’nin durumu da oldukça kritik ve Monaco’yu bu halde bulmuşken, kazanmak isteyeceklerdir. Karşılıklı golün uygun bir tercih olarak karşımıza çıktığı mücadelede, Monaco hemen ardından gelen P.Saint Germain tehlikesinin de farkında olduğu için kaybetmeyecektir anacak kalesini de 90 dakika gole kapatamaz gibi geliyor.

Toulouse – Caen

Haftanın bir diğer tehlikeli olan mücadelesinde taraf bahsi riskli olabilir. Bu nedenle ilk yarıya odaklanmak da fayda var. Kazanmak zorunda olan konuk ekip Caen’iin ilk yarıda daha sıkı olmasını bekliyoruz. Bu yarı için 1,5 alt tercihi uygun olacaktır.

Bunun yanı sıra Toulouse’un oyun olarak rakibine oranla çok daha üstün olduğu gerçeğini de unutmayalım. Bu nedenle bu karşılaşmadan uzak da durabilirsiniz ancak sürpriz seçimler için konuk ekip tercihi de düşünülebilir.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna