Lider Sahaya Çıkıyor

Süper Lig de dün Beşiktaş’ın Fenerbahçe’ye kaybetmesiyle birden yukarıda yalnız olan Galatasaray, rakibiyle puan farkını açmak için bugün karşılaşacağı Bursaspor’la zorluk derecesi yüksek bir karşılaşmaya çıkacak.

Tabii buraya kadar gelinen süreçte Antalyaspor karşılaşması haricinde hem de içerde hem de dışarda etkili performanslar çizen Galatasaray, diğer oynadığı maçlara göre zor bir karşılaşmaya çıkacak.

Bunun nedeni ise ev sahibi Bursaspor’un da bu maçı kazanması halinde yukarıyla olan puan farkının yakınlığı Yeşil Beyazlı ekibi biraz daha motive edecekmiş gibi görünüyor. Bunun yanı sıra son 4 karşılaşmadan 3 galibiyetle çıkan Bursaspor’un tek kaybı Beşiktaş’a oldu.

Bunun yanı sıra iki takımın arsında oynanan son 10 karşılaşmada Galatasaray’ın 7 maçlık üstünlüğü bulunsa da, Bursaspor’un tek bir galibiyetinin olmaması da en dikkat çekici konu.

İki takımda maçların çoğunu karşılıklı gollerle tamamlarken, son 10 karşılaşmada oynanan 7 maçın da üst bittiğini de eklememiz gerekiyor. Tüm bu bilgileri bir araya getirdiğimizde temposu yüksek pozisyonu bol bir karşılaşma izleyeceğimizi açıkça belirtelim. Bu nedenle de karşılıklı gol için de uygun bir karşılaşma olmaya aday olan bir mücadele olacak.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna