Latin Amerika’da Şampiyon Düğümü

Ligde şampiyonluğunu ilan eden Boja Juniors’un ardından ligin zirvesi için yarış oldukça kızışmış bir halde. 2.olan River Plate’in 55, Benfield’in 54, Estudiantes’in 53 ve San Lorenzo, Racing Club ve Independient’in de 52’şer puanı bulunuyor.

Son haftasına girdiğimiz ligde, özellikle bu takımların maçlardan alacakları puanlar oldukça önemli olacak. Günün maçlarında şampiyon Boja kendi sahasında Union’u ağırlarken, Sarmiento da Atl.Rafaela deplasmanında olacak.

Boja Juniors – Union

Şampiyonun tamamen görsel şölene çıkacağı mücadelede, 2,5 üst ve belki daha da fazlası karşılaşma için en doğru tercih olacaktır.

Atl. Rafaela – Sarmiento

Ligin son maçında iki takımında kazanmak için sahaya çıkacağını söyleyebiliriz. Bu nedenle gol tercihi düşünün.

Banfield – Racing Club

Haftanın en kritik mücadelelerinden birisi olacak bu karşılaşmada, iki takımında kazanması gerekiyor. Sezon boyunca pozitif futbol oynayan ve bu maça da kendi sahasında çıkacak olan ev sahibi maçın favorisi olacak.

Colon – Rivar Plate

Konuk ekibin ne yapıp edip kazanması gereken karşılaşmada alacağı olası bir mağlubiyet takımı geri düşürecek. Bu nedenle kadro olarak ev sahibi karşısında üstün olan taraf River Plate olacaktır.

Kombine Bahislerinize 10.000TL İade

10 Dönüş hediye!