Latin Amerika’da Futbol Heyecanına Ortak Olun!

bocajr
Arjantin Ligi’nde dün oynanan maçlarda River Plate kazanması gereken karşılaşmada kendi sahasında ağırladığı Aldosivi’yi tek golle geçerek 3 puanı taraf olurken, Boja Juniors’da yine 3 puanla ayrılması gereken mücadelede Olimpo ile 2-2 berabere kalarak, 1 aldı. Tabii bu herhangi bir şeyi değiştirmiyor; çünkü Boca en yakın takipçisi Banfield’in San Lorenzo deplasmanında mağlup olmasının ardından 32.kez şampiyonluğa ulaştı.

İçerde tek golle kazanıp 3 puanı alan bir başak taraf da Racing Club olurken, Defensa konuk olduğu Temperly maçında 3-2’lik galibiyetle 3 puanı cebine koydu.

Bugün ve yarının karşılaşması ise şu şekilde olacak;

Godoy Cruz – Estudiantes

Zirve mücadelesi veren konuk ekip, konuk olduğu Godoy deplasmanından en az 1 puanla ayrılmak zorunda olacak. Akis bir durumda toparlanması zor bir durumun içine girecek ve bunu da muhtemelen istemeyecektir ancak bu deplasmandan 3 puanı almanın da kolay olacağını söyleyemeyiz. Karşılıklı gol olumlu bir tercih olur.

Tigre – Atl. Rafaela

İç sahada kazanması gereken Tigre, son sıralardan kurtulmak için 3 puanı almak zorunda. Taraf bahsi açısından riskli olacak karşılaşmada gol üzerine seçim yapmak yine en doğru tercih olacaktır.

A.Tucuman – Velez

Puan bakımından birbirine yakın iki takımın mücadelesinde ev sahibi saha ve seyirci avantajı bakımından önde olsa da, konuk ekibin de puan tablosunda elinde bulunan avantajı kaybetmemesi gerekiyor. Sıkı bir maç bizleri bekliyor. Tercihlerinizi buna göre şekillendirmeniz de fayda var.

Union – İndependient

Konuk ekip zor bir deplasmanda mücadele edecek olsa da, bu haftayı mutlaka en az 1 puanla tamamlamak zorunda. İç saha temsilcisinin de skor bulacağı bir karşılaşma olacaktır.

Colon – River Plate

İçinde olduğu 2.’lik mücadelesinden daha fazla geri düşmemek adına kazanmak zorunda olan konuk ekibi zor bir deplasman bekliyor olsa da, takım 3 puanı alacak seviyede bir ekip. Tabii iç sahada oynayan takımında skor üretme şansı oldukça fazla. Konuk ekip haricinde gol tercihi de yapılabilir.

Defensa – Gimnasia

Ligin pozitif futbol oynayan iki takımının mücadelesinde taraf bahsi yapmak biraz zor olabilir. Bu nedenle skor üretmek için sahaya çıkacak olan iki takım için yine golü düşünmek gerekecek.

SM San Juan – R.Central

Ligin yukarıya oynayan takımları bu hafta genel olarak, puan tablosunda kendilerinden aşağıda olan takımlarla karşı karşıya geliyorlar. Bu nedenle taraf bahislerinden ziyade gol dengelerini iyi analiz edip, seçimleri ona göre yapmakta fayda var. Bu karşılaşmada aynen o şekilde bir mücadele olacağından dolayı, gol dengeleri bu mücadelede de öne çıkacaktır.

Tallares – San Lorenzo

52 puanda olan konuk ekip ağır bir yara almamak için mutlaka kazanmak zorunda. Kadro olarak zayıf olan rakibi karşısında da bunu gerçekleştirecek güce fazlasıyla sahip.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna