La Liga’da Hafta 30

İspanya La Liga’da Barcelona milli aradan önce 74 puana ulaşarak rakiplerine ciddi anlamda fark attı ve bu farkı da muhtemelen lig sonuna kadar koruyarak şampiyonluk ipini göğüsleyecek olan taraf olacaklardır.

Barcelona’nın hemen arkasından gelen A. Madrid 64, Real Madrid 60 ve Valencia da 59 puana sahip. Bu da demek oluyor ki bu takımlar arasında kıyasıya bir mücadele yaşanacak.

Haftanın maçlarında;

Girona – Levante

Aslında kadro anlamında rakibine oranla çok daha başka bir konumda olmayan ev sahibi Girona iyi bir sezon geçirdi ve bunun karşılığını da aldı. Konuk ekibin işi zor olur ve 90 dakika sonunda ev sahibi kaybetmeyecektir.

A.Bilbao – Celta Vigo

Haftanın kritik maçlarından biri olacak bu mücadelede, iki takımda kazanmak için sahaya çıkacaktır ve kadro anlamında da bunu yapacak güce fazlasıyla sahipler. Taraflar skor anlamında oyuna ortak olurlar.

Las Palmas – Real Madrid

Puan kaybına artık tahammülü olmayan Real Madrid, deplasmanda da olsa rakibi karşısında 3 puana kolayca ulaşacaktır.

Sevilla – Barcelona

La Liga’da haftanın mücadelesinde, ev sahibi iç saha avantajını kullanıp mücadeleden puan çıkarmaya çalışacak olsa da, konuk ekip buna izin vermez. Barcelona yine kazanır. Sevilla da skor anlamında oyuna destek olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna