La Liga’da 7.Hafta

La Liga da 6 maçın 6’sını da kazanan Barcelona topladığı 18 puanla lider durumda. Oynadığı oyunu da baktığımızda bu duruma da devam edecekmiş gibi görünüyor.

Barcelona’yı takip eden A.madrid’in 14, Sevilla’nın 13, Valencia ve Betis’in 12 puanı bulunurken, şampiyonluğun en büyük adaylarından olan Real Madrid beklemediği puan kayıpları yaşayarak 11 puanda 6.sırada bulunuyor.

Celta Vigo – Girona

Son hafta kazandıktan sonra moral bulan ev sahibi, kendi sahasında oynayacağı ve kadro olarak da üstün olduğu rakibi karşısında maçın favorisi olacaktır.

Deportivo – Getafe

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu karşılaşmada, ev sahibinin alt sıralardan kurtulması için artık kazanması gerekiyor. Durumu toparlaması için de bu son şanslarından biri olacaktır. Bunu da kendi sahasında kullanma olasılığı fazla olan Deportivo’nun kazanacağını düşünüyoruz.

Sevilla – Malaga

Hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesi oynasa da ev sahibi ligin alt sıralarında bulunan rakibi karşısında, hem kendi sahasında oynayacak olması hem de kadro olarak rakibinden daha iyi durumda olması sebebiyle mücadeleden 3 puanla ayrılacaktır.

Levante – Alaves

Son sırada yer alan Alaves için çıkışa geçme zamanı bu karşılaşma olmayacaktır. Karşılıklı gol ve üst için ideal bir mücadele olacaktır. Sürpriz için risk alınması gerekilecek bir karşılaşma olur.

Leganes – A.Madrid

Hafta arası Şampiyonlar Ligi oynayan konuk ekip, bu tip mücadelelerden genelde alt sonuçlarıyla çıkıyor; çünkü takımın genel oyun ritmi de bu. Bunun dışına çıkmaları biraz zor olacaktır. Maçın tamamı için 2-3 gol aralığı da düşünülebilir.

 

BONUS: 555TL 'YE KADAR 100%
Oyna