La Liga’da 23.hafta

İspanya La Liga’da Barcelona liderliğine devam ediyor. Takım geçen haftayı puan kaybederek kapatmış olsa da, takımı geriden takip eden takımların da puan kaybediyor olmaları şimdilik Barcelona’da herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.

Sıralamada A.Madrid 52, Valencia 43 ve Real Madrid ise 42 puanla yukarıyı tehdit ediyorlar. Bu sıralamada Villarreal ve Sevilla’nın durumu ise değişkenlik gösterecektir. Tabii dün oynanan Şampiyonlar Ligi mücadelesinde Real Madrid’in geriden gelip kazanması, Zidane’in öğrencilerine bir ivme kazandırabilir. Bu durumda işler Barça adına biraz daha zorlaşabilir.

Haftanın açılış karşılaşmalarında;

Girona – Leganes

Tipik iki orta sıra takımının karşı karşıya geleceği mücadelede, ev sahibi avantajlı olan tarafta olacaktır. Bunu kullanırlarsa kazanabilirler ancak zor bir karşılaşma ve dengesiz ön planda olur.

Las Palmas – Sevilla

Ev sahibinin durumu oldukça kritik ve oynadıkları her maçı kazanmka zorundalar ancak rakip takımı bunu gerçkleştirmek için pek uygun olmadığından dolayı işleri zor olur; çünkü konuk ekibinde puana ihtiyacı var. Ev sahibi de skor üretir ancak konuk ekip kaybetmez. 

Eibar – Barcelona

Her ne kadar Barcelona için zor bir maç gibi gözükse de bu deplasmandan puan çıkarak olan yine konuk ekip olacaktır.

Alaves – Deportivo

Konuk ekibin son sıralardan kurtulması için kazanması gerekiyor ancak ev sahibinin de puana ihtiyacı var. iki tarafında skor üreteceği bir maç olur.

Malaga – Valencia 

Hem kadro hem de oyun olarak maça ağırlığını koyacak olan taraf Valencia olacaktır. Konuk ekip deplasmanda 3 alır ve evine döner.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna