La Liga da Haftanın Devam Karşılaşmaları

Dün Valencia’nın zor da olsa Celta Vigo’yu geçmesini bekliyorduk ve takım dediğimiz gibi zor da olsa 2.yarıda bulmuş olduğu penaltı golüyle kazanmayı bildi. Açıkçası konuk ekibin oynadığı oyunu değerlendirdiğimizde de daha iyi yerlere geleceğini de açıkça belirtmemiz gerekiyor.

Tabii haftanın en sükseli sonucunda imza atan takım ise Real Madrid oldu. Kendi sahasında gövde gösterisi yapan Madrid, Sevilla’yı tam 5 golle geçerek, Şampiyonlar Ligi’nde aldığı galibiyetin ardından bir kere daha kazanarak, üzerindeki kara bulutları da dağıtmış oldu.

Günün maçlarında;

Real Sociedad – Malaga

Konuk ekip ligin son sırasına demir atmış durumda ve buradan çıkışa geçmesi oldukça zor. Oldukça zordan daha da kuvvetlisi ise aslından neredeyse özellikle bu karşılaşma özelinde yok dersek daha doğru bir cümle kurmuş oluruz. Ev sahibi kazanacaktır.

Real Betis – A.Madrid

Ligin en az gol yiyen takımlarından biri olan A.Madrid, bu karşılaşmada da geleneğine devam edecektir. Gol anlamında tatmin edici olması zor bir karşılaşma olacaktır. İki takımda kontrollü oyunu elden bırakmaz.

Levante – A.Bilbao

Haftanın zor karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, iki takımında puana ihtiyacı olması oyunun dengesini belirleyecektir. Bu nedenle iki takımda skora katkı yapar.

Villareal – Barcelona

Haftanın tempo anlamında en doyurucu karşılaşmalarından biri olacak bu mücadelede, 2,5 gol barajı rahatlıkla aşılacaktır. Barcelona’nın hafta arası Şampiyonlar Ligi mücadelesi oynamasından dolayı da ev sahibi de gol dengesini daha rahat kırar. Ayrıca bir favori varsa da o da konuk ekip olacaktır.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna