La Liga da 16.hafta

La Liga da lider Barcelona yoluna son sürat devam eden takımlardan biri ve muhtemelen ilk yarı sonuna kadar da en yakın rakibi olan Valencia’ya karşı elde ettikleri 5 puanlık farkı koruyacaklardır.

Zirve yolunda olan diğer takımlarında Barcelona’nın kaybetmesini beklemekten başka çareleri yok. Şu anda bu zor gibi gözükse de ilerleyen haftalarda bu tip bir durum Barcelona’nın başına gelecektir ama bu noktada takımların dikkatli olup puan kaybetmemeleri gerekiyor.

Haftanın karşılaşmalarında;

Seviila – Levante

Ev sahibi iç sahada kadro ve oyun olarak çok daha iyi olduğu rakibi karşısında, maçı kazanır ve haftayı da 3 puanla kapatır.

A.Bilbao – Real Sociedad

Haftanın önemli karşılaşmalarından biri olan bu mücadelede iki takımda sahaya kazanmak için çıkacaktır. Ayrıca iki takımında şiddetle puana ihtiyacı olduğunu da unutmayalım. Bunun yanı sıra konuk ekip tabii ki daha formda ama kendi sahasında A.Bilbao reaksiyon verecektir. İki takımında skora katkı yapacağı bir karşılaşma olur.

Eibar – Valencia

Konuk ekip Valencia ligin iyi top oynayan takımlarının başında geliyor. Oynadığı oyun ve aldıkları puanlara baktığımızda da bunu fazlasıyla hakkediyorlar. Bu hafta da iki takımında skora katkı yapacağı karşılaşma da konuk ekip galibiyet için avantajlı olan tarafta olacaktır.

A.Madrid – Alaves

Ev sahibi ligin son sıralarından kurtulmaya çalışan takımı karşısında, iç sahada kolay kazanır.

 

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna