Konfederasyon Kupası’nda Günün Maçları

Dün oynanan A Grubu maçında Portekiz, Rusya’yı tek golle geçerken, Meksika’da tahmin ettiğimiz gibi Yeni Zelanda’yı 2-1 geçerek, 3 puanı ceplerine koyan takımlar oldular.

Portekiz’i 3 puana taşıyan Cristiano Ronaldo olurken, Meksika adına da fileleri havalandıran Jimenez ve Peralta oldu. A Grubu’nda alınan bu skorların ardından da Meksika ve Portekiz 4’er puanla zirveye ortak olurken, Rusya 3 puanla 3.sıradaki yerini aldı. Rusya’nın bu kupada kendini bir üst tura taşıması için 24 Haziran’da oynanacak olan Meksika maçından mutlak galibiyetle çıkması gerekecek.

Günün maçları da B Grubu’nda oynanacak.

Kamerun – Avustralya

İlk maçlarından puan alamayan iki takımın karşı karşıya geleceği mücadelede Kamerun kadro bakımından Avustralya cephesine göre daha önde gözükse de oyunun gene bütünlüğü anlamında sıkıntı yaşıyorlar. Avustralya için de aynı şeyleri rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu nedenle karşılıklı gol tercihi en doğru seçenek olacaktır.

Almanya – Şili

Bu turnuvaya genç ve yedek ağırlıklı bir karoyla gelen Almanya yine de elinden geleni yapmaya çalışıyor. Şili ise eğer takip ediyorsanız bu kupaya tam kadro geldi ve buradan şampiyon olup ayrılmak istiyorlar. Taraf bahsi için zor bir karşılaşma olsa da, karşılıklı gol veya üst için oldukça uygun bir karşılaşma olacaktır. Almanya ilk maçta olduğu kadar rahat olamaz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna