Konfederasyon Kupası 2017

Rusya’da düzenlenen ve 8 takımın kupayı almak için mücadele ettiği Konfederasyon Kupası, Rusya ve Yeni Zelanda arasında oynanan açılış mücadelesi ile dün başladı. Rusya 2-0 kazandığı mücadelede, konuk ekibe göre ortaya oldukça pozitif bir oyun koyarak 3 puanı cebine koydu.

A Grubu’nda yer alan Rusya ve Yeni Zelanda’nın yanı sıra aynı grupta son Avrupa Şampiyonu Potekiz ve Meksika’da bu grupta bulunuyor. B Grubu’nda ise Avusturya, Kamerun, Şili ve Almanya var.

Bugünün karşılaşmalarına baktığımızda ise Portekiz ve Meksika karşı karşıya gelirken, B Grubu’nda da Kamerun ve Şili karşı karşıya gelecekler.

Portekiz – Meksika

Son Avrupa Şampiyonunun favori olarak çıkacağı karşılaşmada, Meksika da yabana atılacak bir takım değil ancak Portekiz’in karo gücüne baktığımızda bu maç oldukça yeterli olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.

Kamerun – Şili

Taraf bahsi için oldukça riskli olan bu mücadelede karşılıklı gol oldukça uygun. Şili belki kadro avantajı olarak bir adım daha önde ancak turnuvanın da ilk maçı olması sebebiyle, ön alanda oynamaya alışkın olan Şili, gol için çıkacağı bu karşılaşmada istediğini alacaktır. Gol en doğru seçenek olur.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna