Kayseri de Önemli Randevu

Süper Lig’in 15.haftasında Kayserispor ve Beşiktaş karşı karşıya gelecekler. Konuk ekip Beşiktaş’ın mental olarak durumunun ne kadar iyi olduğunu biliyoruz.

Hafta arası Şampiyonlar Ligi’nde Leipzig deplasmanından puanla dönen ve namağlup olarak grup sürecini bitiren Şenol Güneş’in öğrencileri, durumunu yukarıya doğru taşımayı bildi.

Ev sahibi ekip ise iç sahada iyi oynayan ve oyun dinamikleri yüksek bir takım. Puan olarak da rakibiyle aynı durumda olması, bunun önemli bir göstergesi. Beşiktaş’a karşı bir de motivasyon olarak yüksek olacaklarını düşündüğümüzde, maçın konuk ekip açısından oldukça zorlu geçeceğini tahmin edebiliriz.

İki takımın son durumuna bakıldığında da galibiyet için sahaya çıkacak olan ekipler skora katkı yapacaktır. Ayrıca Kayserispor iç sahada önemli bir sürprize de imza atabilir. Beşiktaş’ın yine konsantrasyon anlamında sıkıntı yaşaması halinde ise, ev sahibinin sürprizi gerçekleştirme ihtimali daha da artacak. Bunun yazmamızın nedeni de Beşiktaş’ın lig maçlarında zaman zaman bu sıkıntıyı yaşıyor oluşu.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 150%
Oyna