Kara Kartal’da Son Dakikalar

Yeni sezon çalışmalarına hızlı bir şekilde devam eden Beşiktaş’ta yönetim bu hafta Aboubakar’la ilgili artık bir sonuç görmek istiyor. Kamerun’lu oyuncu için Lorient ve Porto ile yine masaya oturması beklenen yönetimin, bu oyuncudan olumlu haberler ile dönememesi halinde artık alternatif planlarına geçeceği konuşuluyor.

Hücum hattında verimli bir sezon geçiren Cenk Tosun’la ilgilen Arsenal eğer bu oyuncuya ciddi bir teklifte bulunacak olursa, Beşiktaş, Cenk Tosun Karşılığında Arsenal’in Fransız golcüsü Olivier Giroud’la temasa geçecek ve bu oyuncuyu takas yoluyla kadrosuna katmak isteyecek.

Bunun dışında İspanyol basınına göre de Valencia’nın gündeminde olan Cenk Tosun için, La  Liga temsilcisi teklif hazırlıyor. Bu görüşmeden de Nanni için takas teklifine gidecek olan Beşiktaş, her halükarda Cenk’in yerine bir oyuncuyla anlaşıp bu transferi bir oyuncu karşılığında bitirmek isteyecek.

Savunma hattı için de Portekizli Pepe ile ilgilenen Kara Kartal, oyuncu için 2 yıllık teklifini tecrübeli savunma oyuncusun menajerine iletti. Şu anda gelen haberlere oyuncunun Beşiktaş’ın teklifine Quaresma’dan dolayı sıcak baktığı konuşuluyor.

Savunma hattında oynayan ve bir süredir de Lyon’un yakın takibinde olan Marcelo’dan vazgeçen Fransa Lig 1 temsilcisi, Beşiktaş’ın istediği rakamı ödeyememesi durumunda dolayı bu transferi askıya aldı. Bu da önümüzdeki sezon Şampiyonlar Ligi’nde mücadele edecek olan Beşiktaş için oldukça olumlu bir haber. Bu oyuncunun yerine alınacak oyuncunun bedeli en az 10 milyon euro civarlarında olacak olması, Beşiktaş’ı sıkıntıya sokabilirdi.

Bununla beraber bu hafta takımdaki diğer oyuncularla ilgili de karar vermesi beklenen Beşiktaş’ta topun ağzında olan isimler arasında, Ömer Şişmanoğlu, Veli Kavlak ve Milosevic var. Muhtemelen yeni sezon öncesi bu 3 oyuncuyla yolların ayrılması bekleniyor. Geçtiğimiz sezon takımda şans bulmayan ve Çin kulübünden kiralanan Ersan Gülüm’ün den yeni sezonda takımda düşünülmediği yine gelen haberler arasında.

BONUS: 200TL 'YE KADAR 100%
Oyna