Kara Kartal Güncesi

Bir süredir peşinde olduğu Pepe ile ilgili varını yoğunu ortaya koyan Beşiktaş, oyuncunun transferinde sona yaklaşma üzere. Bildiğiniz üzere oyuncuyla PSG kulübü de ciddi olarak ilgilenmiş ancak anlaşma neredeyse son anda bozulmuştu.

Bunun üzerine oyuncuyla anlaşmak için tekrardan devreye giren Beşiktaş cephesi hem oyuncuyla hem de menajeriyle konuşmak için Lizbon’a çıkarma yaptı ve bu görüşmelerden de şimdiye kadar olumsuz bir haber gelmediği belirtiliyor.

Özellikle Şampiyonlar Ligi’nde daha kuvvetli bir savunma hattı kurmak isteyen Beşiktaş’ta Şenol Güneş’in ısrarla istediği defans oyuncusu için yönetimde bütün imkanlarını seferber etmiş durumda.

Beşiktaş’ta ortaya atılan bir iddiaya göre, ki bu iddia eğer doğruysa Beşiktaş açısından inanılmaz bir hamle olur, o da Chelsea’da önümüzdeki sezon kadroda düşünülmeyen Diego Costa’nın radara girmesi. Gündeme bomba gibi düşen habere göre Conte’nin yeni sezon için takımında düşnmediği oyuncu için Beşiktaş’ta devreye girmiş.

Tabii sizlerin de tahmin edeceği üzere oyuncuya hem Prömiyer Lig takımlarından hem de Avrupa’nın diğer önemli takımlarından teklifler var. Beşiktaş bu takımların arasında ne kadaar direnir bilinmez ama Aboubakar konusu kadar ısrar ederlerse, oyuncuyu küçükte olsa ikna etme şansları olabilir. Sonuçta Beşiktaş bazı olaylara fazla fazla duygusal yaklaşabiliyor.

Takımı Portekizlilerden kurmaya kararlı olan yönetimin listesindeki bir diğer isim ise Eder. Lille de forma giyen oyuncu için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş yönetimi oyuncunun maliyeti konusunda araştırmalar yapıyor. Aboubakar konusunda herhangi bir haber çıkmadığı takdirde bu isme yönelecek Beşiktaş’ta artık forvet oyuncu için son noktaya gelmiş durumda.

Beşiktaş’ta asıl önemli gelişme ise Talica konusunda yaşanıyor. Şu anda Beşiktaş’ta 1 yıllık daha kiralık sözleşmesi bulunsa da, Avrupa’dan gelen transfer teklifleri Siyah Beyazlı takımı tedirgin ediyor. Bunun üzerine alternatif planlar hazırlayan yönetim, daha önce Beşiktaş forması giyen Jose Sosa’yla tekrardan temasa geçmek işitiyor. Geçen yıl Milan’da oynasa da fazla forma şansı bulamayan ve bu sene kadrosunu neredeyse yenileyecek olan Milan’ın Sosa’yı gönderebilecek olması üzerine harekete geçen yönetim, B planını hazırladı.

Sosa için daha önce de girişimlerde bulunan ancak Sosa tarafından reddedilen bu tekliflerden sonra Beşiktaş’ın bu hamlesine karşı nasıl bir reaksiyon göstereceği henüz belli değil.

Şu anda Palmerias’ta forma giyen Dudu’yu da radarına alan Kara Kartal bu oyuncu içinde görüşmelere başlamış ve oyuncu için yine Aboubakar bütçesi kadar, bütçe planlaması yapılmış. Görünen o ki bu kadar isim konuşulsa da Kamerunlu oyuncunun durumunda herhangi bir netlik olmaması, Beşiktaş’ı bir süre daha sıkıntıya sokacak gibi duruyor.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna