İtalya Serie A’da Pazar

İtalya’da 25.hafta mücadelelerinde, İnter konuk olduğu Genoa deplasmanında şok bir yenilgi aldı ve zirveyle olan bağını sıkıntıya sokmuş oldu.  

Bu hafta iç sahada Chievo kazanırken, Roma’da Cengiz Ünder’in golüyle öne geçtiği karşılaşmada, Udinese’yi 2 golle geçerek haftayı 3 puanla kapadı.

Günün karşılaşmalarında;

Torino – Juventus 

Konuk ekibin puan kaybetmemesi gerekiyor; çünkü zirve yarışındaki Napoli ile arasında bulunan 1 puanlık fark bu deplasmanda açılırsa ligin kaderi az da olsa değişebilir. Bu nedenle zor da olsa Juventus kazanacaktır ancak skor anlamında da tatmin edici bir karşılaşma bekliyoruz.

Benevento – Crotone

Ev sahibi ligin son sırasında ve buradan artık kurtulamaz. Bunun yanı sıra konuk ekip içinde pek parlak şeyler söylemek mümkün değil. Haftanın dengesiz maçlarından biri olur ancak iki takım da skor üretrecektir.

Bologna – Sassuolo

Ev sahibi rakibine oranla kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde oynayacağı için avantajlı olacaktır. Yine skor anlamında haftanın tatmin edici karşılaşmalarından biri olmasını bekliyoruz.

Napoli – Spal

Juventus’un zor bir deplasmana gideceğini düşünecek olursak, iç sahada Napoli bu haftayı es geçmez ve 3 puanı cebine koyar. 

Atalanta – Fiorentina  

İki takımında ön alanda etkili oyunculara sahip olduklarını biliyoruz. Ayrıca iki takımında sahaya kazanmak için çıkacağını da düşünecek olursak, skor ön planda olacaktır.

Milan – Sampdoria

Her ne kadar Milan iç sahada oynayacak olsa da takımın şu ana kadar aldığı dengesiz sonuçlar, Sampdoria karşısında Milan’a sıkıntı yaratır. Takımın aslında bir bakıma genetiğinin değiştiğini söylemek çok daha doğru olacaktır. 90 dakika sonunda ev sahibi kaybetmez ama kazanmak için de çok çalışmaları gerekecek. Ayrıca bu maç özelinde bir başka tarafa odaklanacak olursak, gollü bir maçta izleme olasılığımız var.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna