İtalya Serie A’da 13.Hafta

İtalya Serie A’nın açılış karşılaşmasında Roma kendi sahasında Lazio’yu konuk etti ve 90 dakikayı domine etmeyi başardığı oyundan 2-1’lik galibiyetle ayrılarak haftayı 3 puanla kapatmayı başardı.

Günün bir diğer önemli karşılaşmasında ise Napoli kendi sahasında konuk ettiği Milan karşısında 90 dakikanın tamamında üstün bir futbol oynayarak kazanmayı bildi.

Günün mücadelelerinde;

Crotone – Genoa

Konuk ekip deplasmanlarda oynadığı karşılaşmalarda skor üretimi konusunda sıkıntı yaşıyor. Bunun yanı sıra kadro anlamında da aslında ev sahibinden bir tık daha yukarıdalar ancak Crotone kazanmak isteyecektir. İbre ev sahibinden yana olur.

Benevento – Sassuolo

İki ekibinde gol atma konusunda çok ciddi sıkıntıları var. Bunun yanı sıra gol yeme konusunda da son derece başarılılar, ki bu durumu masanın üzerine koyduğumuzda iki takımın da birbirlerine benzer durumlarının olması, bu karşılaşmada birbirlerine karşı skor üretimi yönünden avantajlı olmalarını sağlayacaktır.

Sampdoria – Juventus

Konuk ekip çıktığı her mücadelenin favorisidir ancak ev sahibi ligin önemli dinamiklerinden biri ve çoğu takıma göre de ortaya futbol anlamında önemli şeyler koyabiliyorlar. İki takımın bu mücadelesinde Juventus favori olacaktır ancak ev sahibinin skor üretme yönünden avantajlı olacağını düşünebiliriz.

Spal – Fiorentina

Konuk ekip favori olarak çıkacağı karşılaşmayı kazanacaktır, ki bunu da gerçekleştirmek zorunda. Başka bir seçeneği yok gibi görünüyor. Ayrıca ev sahibinin son sıralardan kurtulmak için hücum oyununu tercih edeceğini düşünecek olursak, gollü bir karşılaşmanın da bizi beklediği sonucuna varabiliriz.

Torino – Chievo

Ev sahibi kendi sahasında pozitif oynayan ve tabelayı hareketlendirmekte sıkıntı yaşamayan bir takım. Bu nedenle rakibi karşısında maçın favorisi olacaklardır. İki takımında skor üreteceği bir karşılaşma da olmaya yakın bir müsabaka olur.

Udinese – Cagliari

Ev sahibi Udinese iç sahada oynadığı karşılaşmada rakiplerine karşı üstünlük kurmaya çalışsa da, savunmada yaşadığı sıkıntılardan dolayı bu konuda pek de başarılı olamadılar. Bu nedenle de iki takımında tempo yapıp skor üreteceği bir karşılaşma olacaktır.

İnter – Atalanta

Belki bu karşılaşma konuk ekibin sahasında oynanmış olsaydı farklı dinamiklerden bahsedebilirdik ancak kendi sahasında maçın mutlak favorisi ev sahibi İnter olacaktır. Konuk ekibinde deplasmanlarda pek de parlak sonuçlar sergilemediğini düşündüğümüzde İnter’in bu karşılaşmadan 3 puanla ayrılacağı sonucuna rahatlıkla varabiliriz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 200%
Oyna