İtalya Serie A’da 10.Hafta

İtalya Serie A’nın 10.haftasının açılış karşılaşmasında İnter gollü geçen karşılaşmada Sampdoria’yı 3-2’lik skorla geçmeyi başardı.

Milan Skrinlar ile açılışı yapan İnter İcardi’yle farkı 2’ye çıkardı. İlk yarıyı bu şekilde kapatan ve skor üstünlüğünü eline alan ev sahibi 2.yarıda da gollerine devam etti ve haftayı 3 puanla kapamayı başardı.

Günün karşılaşmalarında;

Bologna – Lazio

Konuk ekip Lazio son 4 karşılaşmasından galibiyetle ayrıldı ve yoluna oldukça pozitif bir şekilde devam ediyor. Ev sahibi de ligin dişli takımlarından biri. Tabii Lazio deplasmanda da olsa oyun gücünü ve kadro kalitesini kullanmak isteyecektir. İç sahada Bologna’nın skor üretmeye yatkın olması, karşılıklı gol seçeneğini uygun hale getiriyor.

Cagliari – Benevento

Ligin 2 sıkıntılı takımı karşı karşıya geliyor. Herhalde haftanın tempo anlamında da en sıkıntılı karşılaşmalarından biri olacaktır. Ev sahibi muhtemelen biraz daha avantajlı olacaktır ama ilk alt tercihi için uygun bir karşılaşma olur.

Chievo – Milan

Ev sahibi oldukça formda bir şekilde yoluna devam ediyor. Son haftalarda elde ettiği puanlarla da üst sıralara kadar ilerlemeyi başardı. Konuk ekip ise bu senede sanki istediği performansı gösteremeyecek durumda. Bu da takımda özellikle mental anlamda çok ciddi sıkıntı yaratıyor. Karşılıklı gol ve ev sahibi kaybetmez seçeneği uygun olur gibi duruyor.

Fiorentina – Torino

İki takımın da lig sıralamasında birbirlerine oldukça yakınlar. Bu durumda bu karşılaşmayı ev sahibi adına çok daha önemli bir yere getirecek. Konuk ekip takım oyunu anlamında iyi durumda yani ev sahibi kendi sahasında da olsa zorlanacaktır. Son haftalarda toparlanan bir Fiorentina görmüş olsak da, son hafta ligin dibine demir atan takımı karşısında sahaya çıktılar. İlk yarı alt tercihi uygun olur.

Genoa – Napoli

Sarri’nin takımı şu anda Avrupa da ders niteliğinde bir performans ortaya koyuyor. Orta sahada oynayan Jorgınho önderliğinde oyununu şekillendiren konuk ekip, karşılaşmaya favori olarak çıkacaktır.

Juventus – Spa

Ev sahibi kendi sahasında ve kendi seyircisi önünde maçın mutlak favorisi olacaktır.

Roma – Crotone

Roma’nın zirveden ayrılmaması için ve bu haftayı mutlaka 3 puanla kapatması gerekiyor. Bu karşılaşmadan çıkacak başka bir sonuç takımı ciddi derecede etkiler ve bunun altından da kalkamazlar. Roma kazanacaktır.

Sassuolo – Udinese

Hem konuk ekip için hem de ev sahibi için iyi şeyler söylemek pek de mümkün değil. İki takımda özellikle gol yeme konusunda son derece başarılılar. Bu durum da galibiyete ihtiyacı olan iki takımın bu karşılaşmasına fazlasıyla yansıyacaktır. Karşılıklı gol seçeneği uygun olur.

 

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna