İtalya Serie A

İtalya da 2.haftayı girerken sahasında İnter’i ağırlayan Roma, 1-0 nde gtürdüğü mücadeleden 3-1 yenilgiyle ayrılarak beklemediği bir mağlubiyet aldı.

2.haftanın diğer karşılaşmalarında da Bologna konuk olduğu Benevento deplasmanından 3 puanla dnerken, Juventus’ta galibiyet serisine kaldığı yerden devam ediyor.

Chievo – Lazio

Lazio Süper Kupa maçında Juventus karşısında aldığı galibiyetin ardından pek de iyi grüntüler vermiyor. Ev sahibi ise sahasında iyi oynayan bir takım olarak n plana çıkıyor. Karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olacaktır.

Crotone – Verona

İki takımda kazanmak için oynayacaktır; çünkü başka bir şansları da bulunmuyor. Haftanın taraf bahsi açısından sıkıntılı karşılaşmalarından biri olacak mücadelede gol yine n plana çıkacaktır.

Fiorentina – Sampdoria

Ev sahibi kendi sahasında oynadığı hemen hemen her karşılaşmaya favori olarak çıkmıştır. Bu karşılaşmada da kendi sahasında yine n planda olacaklardır. Sampdoria’da defans anlamında iyi zaman zaman iyi grüntüler çizebiliyor.

Haftanın yine nemli karşılaşmalarından birisi olacaktır. Karşılıklı gol açısından da uygun bir mücadele olacaktır.

Milan – Cagliari

Yeni transferleriyle sezona fırtına gibi başlayan Milan, kendi sahasında oynayacağı bu karşılaşmanın direkt favorisidir. Karşılaşmadan çıkacak başka bir sonuç her anlamda sürpriz olacaktır.

Napoli – Atalanta

Kadro olarak ev sahibinin tartışmaya gerek yok. Zaten rakibine gre de oldukça ndeler ancak geçen senede lig sıralamasında oldukça nemli yerlere gelen konuk ekip, bu karşılaşmada da oyunu bırakmayacaktır. Haftanın zor karşılaşmalarından bir başkası olacak ancak iki ekipte gol üretimi anlamında yeterli yeteneğe sahip.

Spal – Udinese

Ev sahibi savunma anlamında bu sezon içerde dışarda can yakabilme potansiyeline sahip bir takım. Udinese de her ne kadar kuvvetli bir takım olsa da hem dengeli hem de zor bir mücadele olacaktır. İlk yarı alt ve 2-3 gol barajı için uygun bir karşılaşma olur.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna