İtalya Seri A’da Yeni Hafta

İtalya da Napoli, İnter, Juventus ve Roma oyun anlamında lige damga vurmaya devam ediyorlar ve muhtemelen de bunun devamı gelecektir. Bu da ligin tepesindeki takımların oynayacağı karşılaşmaları daha da önemli bir hale getirecektir.

Yine yukarıyı zorlayan iki Lazio ve Sampdoria’nın da pozitif performanslar sergilemesi, zirvede yaşanan mücadelenin her hafta el değiştireceği anlamına gelebilir.

Bu haftanın karşılaşmalarına baktığımızda;

Bologna – Sampdoria

Geçtiğimiz haftayı 3 puanla bitiren iki takımın mücadelesi haftanın keyifli karşılaşmalarından biri olacaktır. Geçen hafta kendi sahasında Juventus’u mağlup etmeyi başaran takım, bu hafta deplasmanda oynayacak olsa da yine dirençli bir oyun ortaya koyacaktır.

Ev sahibi de bunun altından kalmak istemez ve geçen hafta alınan 3 puanın ardından bu haftayı da aynı şekilde kapatmak isteyeceklerdir. Karşılıklı gol ve 2,5 gol barajının aşılacağı bir mücadele olacaktır.

Chievo – Spal

Ev sahibi kendi sahasında maçın favorisi olur ve haftayı 3 puanla kapatır.

Sassuolo – Hellas Verona

Alt sıraları yakından ilgilendirecek olan karşılaşmada, iki takımında tek hedefi galibiyet olur. Ev sahibi de kendi sahasında oynayacak olmasından dolayı maçın favorisi olur. Sassuolo bu maçı ne yapıp edip değerlendirmek zorunda.

Cagliari – İnter

Konuk ekip puan kaybına uğradığı takdirde zirve yarışında ciddi bir yara alır ve bunun da telafi olur ama bu sefer de rakiplerinin puan kaybetmesini beklemek zorunda kalacak. Kadro anlamında rakibine oranla çok daha iyi durumda olan İnter, zor da olsa bu mücadeleden galip ayrılmayı başaracaktır.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna