İsviçre Süper Lig’i ve Danimarka Süper Lig

İsviçre Süper Lig’i 13.haftanın açılış karşılaşmalarında Lausanne kendi sahasında Thun’a 3-1 kaybederken, Basel ve Zurich’te 0-0’lık sonuçla puanları paylaşarak sahadan ayrıldılar.

Günün karşılaşmalarına baktığımızda;

Lugano – Luzern

İki takımda ligin diplerinden kurtulma çabası veriyorlar ve bu karşılaşma iki takım açısından da oldukça önemli ancak tarafların birbirine denk olma halleri karşılaşmaya etki edecek ve iki takımda skor üreteceklerdir.

St Gallen- Grashoppers

Zirveyi yakından ilgilendiren bu karşılaşma, karşılıklı goller açısından oldukça uygun bir mücadele. Ev sahibi takım avantajlı olsa da, konuk ekipte deplasmanda skor üretecektir.

Young Boys – Sion

Ligin lideri kendi sahasında kazanacaktır. Fikstür avantajının da ev sahibinden yana olduğunu düşünecek olursak konuk ekibin zorlanacağı söyleyebiliriz.

Danimarka Süper Ligi’nde Günün Karşılaşmalarında;

Sonderjyske – Hobro

Konuk ekip zirveye oynuyor ve alt sıralardan çıkmak isteyen rakibi karşısında kazanmak isteyecektir. Üst seçeneği için uygun bir mücadele olacaktır.

Lyngby – Midtjylland

İki takımında gol atma ve yeme başarıları oldukça yüksek olduğundan karşılıklı golün cebe atılacağı bir mücadele olacaktır.

Horsens – Copanhagen

Kazanan takımın diğerini altına alacağı karşılaşmada, konuk ekip kadro anlamında maçın favorisi olacak ancak yine de temkinli davranmak zorunda olacağından dolayı ilk yarı alt seçeneği uygun olacaktır.

Aalborg – Odense

Ev sahibi kazanırsa, rakibini altına indirecek ve önemli bir avantajı da yakalamış olacak. Bu nedenle bu fırsatı kaçırmayacaklardır.

 

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna