İsveç Ligi’nde Günün Maçları

İsveç Ligi’nde geride bıraktığımız 24 haftada Malmö 51 puanla şampiyonluğa doğru emin adımlarla ilerliyor ve en yakın rakibi ile arasında olan 6 puanlık farkı da geride kalan haftalarda korumayı başaracaktır.

Günün karşılaşmalarında da Eskiltuna kendi sahasında Göteborg’u ağırlarken, Elfsborg da Malmö deplasmanına konuk olacak. Bir diğer karşılaşmada ise Sirius ve Örebro karşı karşıya gelecekler.

Eskilstuna – Göteborg

Ev sahibinin bu sene ligde kalması için bu karşılaşmadan mutlak galibiyetle ayrılması gerekecek. Konuk ekip ise ligi orta sıralarda bitirmeyi garantiledi ve bu karşılaşmada psikolojik üstünlüğü rakibine vermiş oldu. Ev sahibi istediğini alacaktır.

Malmö – Elfsborg

Şampiyonluğun en büyük adayı olan ev sahibi bu maçı da kazanırsa, en yakın rakibiyle puan farkını 9’a çıkarmış olacak ve ciddi bir avantajı da eline alacak. Takımın bu avantajı kaybetmek isteyeceğini düşünmüyoruz. Ev sahibi de bu karşılaşmada istediğini alacaktır.

Sirius – Örebro

İki takımda son haftalarda yaşadıkları sıkıntılı performansların ardından bir türlü kazanmadılar ve puan kayıpları da üst üste geldi. Bu karşılaşmadan da tarafların birinin galip ayrılması bir şeyi değiştirmeyecek. Bu nedenle rahat bir mücadele olacaktır. Karşılıklı gol için uygun bir karşılaşma olur.

BONUS: 350TL 'YE KADAR 100%
Oyna