İsveç Ligi’nde Güne Bakış

15 haftasını geride bıraktığımız İsveç Ligi’nde lider Malmö 34 puanla zirveyi bırakmayacak gibi duruyor. Liderin en yakın takipçileri Norrköping 27, Sirius 26, AIK ve Djurgarden’in ise 24’er puana sahipler.

Günün maçlarına baktığımızda da Göteborg, Örebro deplasmanına konuk olurken, Norrköping de AIK deplasmanında puan arayacak be günün bir diğer maçında ise Galatasaray’ın UEFA Avrupa Ligi’nde ki rakibi Östersunds Djurgarden ile karşılaşacak.

Örebro- Göteborg

Aynı puana sahip iki takımın mücadelesinde iki takımda galibiyet için sahaya çıkacak. Bu nedenle de karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olur. Göteborg her ne kadar rakibiyle yaptığı son 10 maçlık dilimde üstün olan taraf olsa da, ev sahibi de skor üretecektir.

AIK- Norrköping

İç saha temsilcisi kazanıp, zirveye daha da yakın olmak isteyeceği bir karşılaşmaya çıkıyor ve kaybederse ağır bir yara alacağının da muhtemelen farkındadır. Konuk ekip de kazanmak isteyecek; çünkü kazanırsa puan farkını açıp rahatlamış olacak. Yine karşılıklı gol için oldukça uygun bir karşılaşma olur.

Östersunds – Djurdagen

Hafta arası UEFA Avrupa Ligi’nde Galatasaray’a karşı oynayan ev sahibi takım rakibine oranla biraz yorgun olabilir ve rotasyona gidebilir. Puan olarak birbirine yakın olan bu iki takımların mücadelesinde de karşılıklı gol bekliyoruz.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna