İspanya’da Favoriler Kazandı

Şampiyonluğa yürüyen Real Madrid’in kendi sahasında kazandığı ve lideri takip eden Barça’nın da Espanyol deplasmanından 3 puanını 3 golle alarak çıktığı hafta da, A.Madrid’te Las Palmas’a 5 gol atarak haftayı bitirdi.

Diğer maçlarda ise Real Sociedad kendi sahasında bizi yanıltmayarak, Granada’yı 2-1’le geçerken, Villarreal’de yine kendi sahasında Gijon karşısında 3 puanı 3 golle aldı.

Günün karşılaşmasında ise Osasuna kendi evinde Deportivo ağırlayacak. Ligden düşen ev sahibi ekibin artık motivasyon anlamında pek de bir şeyinin kalmadığını düşünecek olursak, puana ihtiyacı olan konuk Deportivo maçın favorisi konumunda. Ev sahibinin galibiyeti sürpriz bir sonuç olur.

Real Betis – Alaves

İki takımında ligde bir iddiası kalmadı ve iyi ya da kötü ligi bir şekilde orta sıralarda bitirecekler ve maçlarına bu motivasyonla çıkıyorlar. Bu tip maçlarda da ev sahibi olan takımlar genelde avantajlı olurlar. Yine bunun yanı sıra iki takımın da maçı sıkmayacağını düşünecek olursak ve oyuncularda becerikli olurlarsa karşılıklı goller beklediğimiz bir maç izleyeceğiz.

Eibar – Leganes

Konuk ekip lig de çok kritik bir yerde ve mağlubiyet için kotası dolmuş durumda. Ev sahibi ise oldukça rahat ve kazanabildiği kadar da kazanmak isteyen bir takım. Kadro olarak da yine ev sahibinin avantajlı olduğunu düşünecek olursak favori Eibar’dan yana ancak sürpriz bir kupon tercih için konuk ekip ideal bir tercih.

Celta vigo – A.Bilbao

Konuk ekip Bilbao kazanırsa, puanını Sociedad’la aynı seviyeye getirecek ve bu haftanın ardından da artık Avrupa Kupaları için mücadelesini verecek duruma geliyor. Celta Vigo ise ligin orta sıralarında ve yukarıya doğru da bir iddiası bulunmuyor. Kazanmak zorunda olan A.Bilbao, tercih açısından daha sıcak duruyor. Taraf bahsi açısından zor bir karşılaşma ancak risk alınabilir.

 

BONUS: 400TL 'YE KADAR 100%
Oyna