İspanya Kral Kupası’nda Son 16 Turu

İspanya Kral Kral Kupasında hafta içi oynanacak olan karşılaşmalarla hafta arası La Liga’daki takımları izleme fırsatı bulacağız.

Gecenin karşılaşmalarında, Barcelona deplasmanda Celta Vigo ile karşılaşırken, Villarreal’de Leganes’in konuğu olacak. Oynanacak olan diğer karşılaşmalarda da Espanyol kendi sahasında Levante’yi konuk ederken, Numancia’nın konuğu da ilk yarıyı pek de istediği gibi noktalayamayan Real Madrid olacak. Bildiğiniz gibi bu karşılaşmalar çift maç üzerinden oynanacak.

Günün karşılaşmalarında;

Celta Vigo – Barcelona

Ev sahibinin iç sahada oynayacağı karşılaşmada öncelikli hedefi konuk ekipten gol yememek olacaktır. Tabii bunun olması kolay değil çünkü rakip Barcelona. Konuk ekipte buradan gollü bir galibiyetle 2.maç için avnatajlı skoru eline almak isteyecektir. Skor anlamında tatmin edici bir karşılaşma bekliyoruz.

Leganes – Villarreal

İki takımında skora katkı yapacağı bir mücadele bekliyoruz. Konuk ekip kadro avantajını bu karşılaşmada ortaya koyacaktır.

Espanyol – Levante

Ev sahibi iç sahada oynamanın avantajını kullanacaktır. Bu nedenle galibiyete yakın olan taraf Espanyol olacaktır.

Numancia – Real Madrid

Konuk ekip Real Madrid, 2017’nin 2.yarısını pek de istediği gibi bir şekilde noktalayamadı. Bu nedenle 2018’in ilk karşılaşmasında Real Madrid’ten galibiyet bekliyoruz. Madrid gecenin sonunda maçı kazanır.

BONUS: 2000TL 'YE KADAR 100%
Oyna