İspanya Kral Kupası

İspanya Kral kupasında da bu akşam takımlar çeyrek final mücadelesi için sahaya çıkacaklar.

Bildiğiniz gibi karşılaşmalar çift maç üzerinden oynanacak.

Günün karşılaşmalarında;

A.Madrid – Sevilla

Ev sahibinin hem iç sahada hem de dış sahada savunma anlamında iyi işler yaptığını ve oyunu tutma anlamında da ne kadar başarılı olduklarını fazlasıyla biliyoruz.

Sevilla da yabana atılacak bir takım değiş ancak son maçlardaki performanslara baktığımızda A.Madrid’in maçın favorisini olduğunu rahatlıkla dile getirmek durumundayız. 90 dakika sonunda ev sahibin kazanacağı bir karşılaşma bekliyoruz.

Valencia – Alaves

Sezonun flaş takımlarından biri olan Valencia, ilk maçı iç sahada oynayacak olmasının dolayı bu karşılaşmada, deplasmanda oynayacağı mücadele öncesi skor avantajını eline alacaktır.

Espanyol – Barcelona

Konuk ekip Barcelona hem ligin lideri hem de moral motivasyon olarak oldukça iyi durumda. Ev sahibi iç sahada oynayacak olmasından dolayı belki skora katkı yapacaktır ama konuk ekibin galibiyetiyle bitecek olan bir 90 dakika izleriz.

Leganes – Real Madrid

Son zamanlarda ciddi anlamda çöküş yaşayan Real Madrid’in kendi olan güvenini de artık kaybettiğini dile getirmek doğru olacaktır. Bu nedenle Zİdane’ın öğrencileri için oldukça kritik bir karşılaşma olacaktır. Konuk ekip artık bir seri yakalaması gerektiğini de düşünecek olursak, bu mücadeleden galibiyetle çıkmaması için de bir neden bulamamış oluruz.

BONUS: 600TL 'YE KADAR 100%
Oyna