Ada’da 24.Hafta!

Bets10’nun verdiği yüksek oranlar sayesinde Prömiyer Lig’e bahislerinizi yapın!

Kapattığımız bu haftaya baktığımızda Arsenal’in kendi sahasında Watford’a kaybetmesi ve M.United’ın da yine kendi sahasında Hully City ile 0 – 0 berabere kalması dışında sürpriz bir sonuç çıkmadı. Haftanın yine merakla beklenen mücadelesinde de Liverpool ve Chelsea sahadan 1-1’lik sonuçla ayrılan taraflar oldular.

Bu haftanın ardından da ligin görünümünde pek fazla bir değişiklik de olmadı. Chelsea 56 puanla liderliği sürdürürken, Tottenham ve Arsenal de rakibini 47 puanla takip ediyor ve hemen arkalarından gelen Liverpool ve M.City’nin puanı da 46.

Bu hafta bu 4 takımın oynayacağı karşılaşmalar ise oldukça önemli olacak, çünkü zirve mücadelesinde bu haftanın ardından değişiklikler yaşanabilir. Haftanın maçında Chelsea ve Arsenal karşı karşıya gelecekler. Moralsiz Arsenal’in bu deplasmanda ligi lider götüren ev sahibi karşısında iş yapması oldukça zor.

Tottenham, Middeslesbrough’yla iç sahada karşılaşıyor ve bu karşılaşmadan muhtemelen puanla çıkacaktır. İç sahada oynayacak olan bir diğer takım M.City ise Swensea’yi ağırlayacak ve bu haftayı 4 golle kapatan ev sahibi takım puan avantajını kaybetmeden, burayı da 3 puanla geçer.

Bu takımlar arasında en kritik maça ise Liverpool çıkacak. Hull City deplasmanına gidecek olan takım, bu hafta deplasmanda M.United’la berabere kalan ve pozitif bir oyun oynayan ev sahibi takım karşısında zorlanabilir. Gol konusunu düşünmek bu karşılaşma için çok daha mantıklı olacaktır.

BONUS: 500TL 'YE KADAR 100%
Oyna